دیجی نما

 

شرایط خدمت رسانی

 

رسانه ی دیجیـ نما به پوشش اخبار و تازه های دنیای فناوری و ارائه ی مقالات بلند در حوزه های تکنولوژی کسب و کار علم و دانش و … می پردازد. همچنین بررسی وبسایت ها،استارتاپ ها،اپلیکیشن ها و تازه های گجتی از برنامه های رسانه ی دیجیـ نما میباشد

استفاده از مطالب و محتوای منتشر شده در این رسانه چه به صورت کاربر سایت و چه به صورت مهمان به منزله پذیزش قوانین رسانه ی دیجیـ نما می باشد.

بیان دیدگاه در انتهای هر یک از مطالب و محتوای منتشر شده در این رسانه مستلزم ساخت حساب کاربری در این رسانه خواهد بود اما مشاهده تمامی محتوای تولید شده در این رسانه برای عموم آزاد خواهد بود.

*استفاده ی تجاری از مظالب و محتوای منتشر شده در این رسانه مجاز نخواهد بود.

از کاربران محترم انتظار میرود که در بخش دیدگاه های هر مطلب منتشر شده در رسانه به یکدیگر احترام بگذارند.در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی توسط تیم دیجیـ نما و یا گزارش هر یک از کاربران در این زمینه کاربر مورد نظر مسدود خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه بی اجترامی در بخش دیدگاه های هر مطلب مورد را به ایمیل report[at]dgnama[dot]com  گزارش دهید

استفاده به عنوان کاربر و یا به عنوان مهمان از این وبسایت به منزله ی پذیرش قوانین جمهوری اسلامی بوده و هرگونه فعالیت مخالف با قوانین جاری جمهوری اسلامی در این وبسایت ممنوع می باشد.

در هنگام ساخت اکانت کاربری از نام کاربری و تصویر مناسب استفاده نمایید. در غیر این صورت حساب کاربری شما در این رسانه بدون هیچگونه تذکر قبلی حساب کاربری شما در این وبسایت مسدود خواهد شد.

ثبت نام شما به منزله ی پذیرش این امر خواهد بود که تشخیص مناسب بودن تصویر و نام کاربری شما بر عنده ی رسانه ی دیجیـ نما خواهد بود.

مسئولیت مراقبت، حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری شم در این رسانه به طور کامل برعهده خود شما خواهد بود و دیجیـ نما هیچ مسئولیتی در قبال بازگردانی آن به شما نخواهد داشت.در صورت سرقت تلفن های همراه نیز تمامی اقدامات لازم بر عهده کابر مورد نظر خواهد بود.

تعیین قابل پخش بودن محتوای منشره توسط کاریر  برعهده تیم رسانه ی دیجیـ نما خواهد بود.

 

استفاده از هرگونه ربات و یا فرایند در جهت داده کاوی از این رسانه ممنوع بوده.همچین هرگونه کسب درامد از محتوای تولیدی این وبسایت ممنوع میباشد.

ارسال دیدگاه در این رسانه منوط به این اضل است ک شخص شما صاحب دیگاه یا حقوق قانونی و اجازه استفاده از دیدگاه مربوطه باشد. همچنین دیدگاه شما نباید هیچ حقی از هرگونه فرد حقیقی و حقوقی و همنین قوانین جاری را نقض کند.

مسئولیت هرآنچه با حساب کاربری شا منتشر میشود به طور کامل برعهده شخص شماست و رسانه ی دیجیـ نما هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. در صورتی که تمایل به حذف محتوای مذکور داشته باشید و توانایی آن را نداشته باشید با ایمیل info[at]dgnama[dot]com تماس بگیرید تا تیم ما در اسرع وقت به ورد شما رسیدگی کند.حتی در این صورت نیز عواقب و مسئولیت محتوای مورد نظر برعهده شخص شماست.

هرگونه مشورت حرفه ای، شغلی،مدیریت سرمایه، قضایی و دارویی در بخش دیدگاه های هر یک متون و محتوای منتشر شده این رسانه ممنوع می باشد.

انتشار دیدگاه شخصی یا دیدگاهی ک حقوق آن در اختیار شخص شماست در این رسانه به منزله اعطای حقوق استفاده از این دیدگاه توسط رسانه ی دیجیـ نما خواهد بود و هیچ ادعایی نسبت به این امر نخواهید داشت.

هرگونه شکایت در این زمینه را با copywrite[at]dgnama[dot]com در میان بگذارید.

استفاد از موارد زیر به هر نحوی در دیدگاه ها ممنوع میباشد :

الف)هرگونه توهین و تهدید نژادپرستانه و متعصبانه نسبت به هر فرد یا گروه

ب)افشای اطلاعات شخصی فرد یا گروه

ج)نقض کردن حقوق فکری هر فرد یا گروه

د)توهین به اسلام و هر یک از ادیان الهی

ه)محتوای خلاف قوانین جمهوری اسلامی

و)هرگونه تبلیغات

در صورت نقض قوانین این رسانه توسط کابران تیم رسانه ای دیجیـ نما بدون اطلاع قبلی اقدام به ویرایش یا حذف دیدگاه مربوطه نموده و در صورت تکرار حساب کاربری فرد مورد نظر مسدود خواهد شد.

تمام تلاش تیم تحریریه دیجیـ نما در راستای جمع آموری و انتشار جدید ترین مطالب در این زمینه خواهد بود اما از آنجایی که مطالب از منابع مختلفی جمع آوری خواهند شد تیم دیجیـ نما هیچ مسئولیتی در قبال صحت محتوای منتشر شده نخواهد داشت.

رسانه دیجی نما در قبال اطلاعات شخصی هر یک از کاربران مسئول بوده و به هیچ وج اطلاعات شخصی شما و آنالیز اطلاعات شما از فناوری های تحت استفاده شما در دسترس هیچ فرد ، گروه و ارگانی قرار نخواهد گرفت.

ثبت نام در این وبسایت تایید و پایبندی شما نسبت به تمامی قوانین این رسانه خواهد بود.

با تشکر

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار