دیجی نما

آموزش تصویری حذف اکانت تلگرام

این روز ها تلگرام از محبوب ترین پیام رسان های فعال در میان ایرانیان و شاید به نوعی محبوب ترین آن ها در میان کاربران ایرانی است . شاید برای شما نیز پیش آمده است که در مواقعی نیاز داشته باشید تا اکانت (حساب) تلگرام خود را به صورت کمل حذف نمایید . حذف اکانت در صورتی امکان پذیر است که شما حتما در اکانت تلگرم خود باشید.

 

البته توجه نمایید که در این فرایند بر خلاف خروج از حساب شما که هر بار دوباره به اکانت خود وارد شوید به پیام ها ، گروه ها و کانال هایی که پیش از این داشتید دسترسی خواهید داشت دیگر نمی توانید به پیام ها و چت های قبلی خود دسترسی داشته باشید.برای حذف اکانت تلگرام البته شما کار سختی ندارید . این فرایند از چند محله تشکیل شده است که به صورت دقیق برای شما توضیح خواهیم داد.

 

۱ . برای حذف اکانت تلگرام کافیست تا شما به صفحه ای که آدرس آن در زیر است مراجعه نمایید.(بر روی لینک زیر کلیک نمایید)

 

صفحه ی حذف اکانت تلگرام

 

 

 

۲ .در صفحه ی باز شده پس از وارد کردن شماره ای که اکانت تلگرام را به واسطه ی آن ساخته اید بر روی کلید Next کلیک نمایید.

 

۳ . با انجام مرحله ی قبل این سرویس از شما کد تایید می خواهد که البته این کد در همان لحطه برای شما و در اکانت تلگرام شما ارسال خواهد شد.  توجه داشته باشید که در هنگام ورود کد شما باید کد را به صورت دقیق و با رعایت بزرگی و کوچکی حروف وارد نمایید. در غیر این صورت و در صورتی که چندین بار این کد را اشتباه وارد نمایید تلگرام شما را تا چند ساعت مسدود خواهد کرد.  پس از وارد کردن این کد بر روی گزینه ی Sign IN کلیک نمایید.

 

 

۴٫پس از این کار صفحه ای را مقابل خود خواهید دید که از شما می خواهد که در صورت امکان دلیل خود را برای حذف حساب خود بنویسید (اختیاری ) که در این مرحله شما باید بر روی گزینه ی Done کلیک نمایید. پس از آن لازم است که شما گزینه ی Yes delete my account را انتخاب نمایید .

 

 

۵٫ پس از این است که شما با پیامی که در بالا مشاهده می کنید مواجه خواهید شد که این به این معناست که حساب شما به صورت کامل حذف شده است و پس از این دیگر نمی توانید به اطلاعات قبلی آن دسترسی داشته باشید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار