دیجی نما

بررسی بازی مستر بوف ؛ در راه میلیونر شدن با مستر بوف

در دنیای بازی های معمایی ، پرسش و پاسخ و همه ی بازی های در این سبک با ایده های نسبتا مشابه که بگذریم جای خالی یک بازی با ایده ای نو آورانه در این سبک را خالی می بینیم . مستر بوف را شاید بتوان به نوعی خلاقانه ترین بازی این روز های این سبک دانست که می تواند به زودی جای خود را در میانکاربران ایرانی باز کرده و خود را در رقابت با بازی های بزرگ این سبک ببیند.

 

مستر بوف ؛ چالش هیچان انگیز اطلاعات عمومی

 

بازی آنلاین مستر بوف ساخته استودیو بازی تریکس می تواند تا حد زیادی اطلاعات عمومی شما را در زمینه های متفاوت به چالش بکشد . چالش های سینمایی ، موسیقیایی ، فوتبالی ، هنری ، ادبیات و چندین دسته ی دیگر در برابر شما قرار گرفته اند تا با کسب امتیازات قدرت خود را به رخ سایر کاربران این بازی بکشید.

 

روند بازی مستر بوف به نوعیست که شما باید از میان سه موضوعی که در مقابل شما قرار خواهد گرفت یکی از آن ها را انتخاب نمایید و اطلاعات خود را در آن به چالش بکشید . د هر مسابقه و چالش ۱۵ ساوال در مقابل شما قرار گرفته است که پاسخ گویی به آنها به غیر از الماس هایی ک برای شما در پی خواهد داشت جایزه ی مشخصی را برای هر سوال برای شما کنار خواهد گذاشت . به نوعی هر سوال موجودی شما را تا حدودی (با کمی تقریب) دوبرابر کرد.

 

البته اگر فکر می کنید جایزه ی شما پس از هز پاسخ صحیح به خساب شما واریط خواهد شد سخت در اشتباهید . شما یا باید هنگامی که به سوالی پاسخ دادید جایزه خود را دریفت نمایید . از بازی انصاراف دهید یا با ریسک کردن و ادامه جایزه فعلی خود را کنار بگذارید و برای دریافت امتیازات بیشتر به سوال بعد پاسخ خواهید داد . البته در هر مسابقه سه جایگاه اطمینان برای شما فراهم شده است که با رسیدن به هر یک از آنها جایزه ی خاصی را برای شما تضمین خواهد کرد.(۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰۰۰ و در نهایت جایزه اصلی ۲۰۰۰۰۰۰۰). البته سازندگان مستربوف در هر مرحله این شانس را به شما داده اند تا بتوانید تا یک بار بتوانید در قبال پرداخت برخی از الماس های خود و یا مشاهده ی یک ویدیو در صورت پاسخ غلط به سوالات به مسابقه بازگردید .

 

 

همچنین تیم سازنده در هر مرحله چهار راهنما و نیروی کمکی را برای شما فراهم کرده اند . یکی از این گزینه ها این است که می توانید درصد پاسخ سایر شرکت کننده ها برای این سوال را مشاهده نمایید . همچنین می توانید دو گزینه ی غلط را حذف کرده و یا این حق را به خود بدهید که از میان گزینه ها دو گزینه را انتخاب نمایید. در اخر نیز می توانید سوال را به طور کامل تغییر دهید و به سوالی دیگر در همان زمینه پاسخ دهید.

 

تکرار بیش از حد و گاهی پشت سر هم سوالات ؛ ایراد بزرگ مستر بوف

 

احتمالا اگر شما هم مثل من به این بازی علاقه مند شوید و چندین بار پشت سر هم خود را با آن سرگرم کنید متوجه خواهید شد که مستر بوف یک ایراد بزرگ دارد. در حین بازی در صورتی که ببازید و قصد شروع مجدد در همان موضوعی را که در حال بازی در ان بودید طبق تجربه ی شخصی به احتمال ۵۰ درصد با همان خط سوال که در دست قبلی با آن مواجه شده بودید مواجه خواهید شد . همچنین در برخی از دسته ها لزم است تا تعداد سئوالات بازی افزایش یابد تا از تکرار بیش از حد سوال و از بین رفتن هیجان بازی جلوگیری شود.

 

 

طراحی گرافیکی و صدا

 

طراحی رابط کاربری مستر بوف هم مانند روند جذاب آن یکی دیگر از مواردیست که احتمالا شما را جذب خود خواهد کرد. تیم توسعه دهنده بازی رابط کاربری بازی را تا حد زیادی متناسب با عنوان بازی و ابته مناسب برای همه ی دستگاه های اندرویدی طراحی کرده است . همچنین صدا گذاری بازی نیز تا حد زیادی خوب انجام شده است . البته در هنگامی که شما یک دور را با پیروزی بگذرانید و دوباره بازی را شروع کنید در برخی از موارد صدای تشویق را در میان صدای عادی بازی خواهید شنید که تا حدی ازار دهنده است.

 

جای خالی مسابقات دو نفره

 

ایده ی بازی مستر بوف تا حدی جذاب است که می توانید جای خالی یک مسابقه ی آنلاین دونفره با سایر کاربران را در آن احساس نمایید . البته طبق گفته سازنده این مورد یکی از مواردیست که در نسخه های بعدی به بازی اضافه خواهد شد .

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار