دیجی نما

اپل آی او اس ۱۱٫۳ را برای آیپد جدید ۹٫۷ اینچی عرضه کرد

شایعات در هفته های گذشته حاکی از این امر بودند که اچ قصد دارد در همایش خود از نسخه ۱۱٫۳ آی او اس نیز رو نمایی کند اما این اتفاق در این همایش رخ نداد و اپل به معرفی نسخه جدید آیپد ۹٫۷ اینی خود در این مراسم بسنده کرد. با وجود این که این اتفاق رخ نداد این شرکت روز ذشته بالاخره به انتظارات پین داد و این نسخه را برای دستگاه های خود به صورت رسمی عرضه کرد.

 

البته در ابتدا آیپد جدید این شرکت این بروزرسانی را دریافت کرد و بعد از آن است که سایر نسخه ها نیز به این نسخه دسترسی پیدا خواهند کرد. برای بروزرسانی به نسخه ی جدید سیستم عامل این شرکت یعنی اپل باید به Settings > General > Software update مراجعه نمایید و دستگاه خود را به نسخه ی جدید بروز نمایید .

 

این نسخه یکی از مهم ترین بروزرسانی های اپل برای سیستم عامل خود است که علاوه بر نکات جدیدی که به سیستم عامل خود افزوده است توانسته است در آن ایرادات این سیستم را که پیش از این در نسخه های قبلی ان دیده شده بود تا حد امکان رفع نماید .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار