دیجی نما

از این پس می توانید از هشتگ ها و لینک اکانت ها در بیو اینستگرام خود استفاده نمایید

در روز های گذشته اینستگرام ویژگی ای را به کاربران خود معرفی کرد که با توجه به آن کاربران می توانند از هشتگ ها و همچنین لینک اکانت ها در بیوی اینستگرام خود به صورت و فعال استفاده نمایند. در این حالت در حالی که شما از نماد های # , @ در بیوی خود استفاده نمایید می توانید از بیوی پیج خود به سایر اکانت ها و هشتگ ها لینک بدهید .

آذر ماه سال گذشت بود که اینستگرام ویژگی ای را معرفی کرد که به واسطه ی آن کاربران می توانند هشتگ های مختلف را با اکانت خود دنبال نمایند و آخرین ارسال های مربوط به آن هشتگ را در لیست آخرین های خود دریافت می کنید . در حال حاضر می توانید ویژگی ها ، کسب و کار ها و و علاقه مندی های خود را در بیوی اینستگرام خود ذکر نمایید .

برای اضافه کردن هشتگ ها و لینک اکانت ها به بیو کافیست تا به بخش EDIT PROFILE مراجعه کنید و موارد دلخواه را در بخش بیو خود قرار دهید  . هنگامی که اکانتی را در بیو خود ذکر کنید پیامی برای اکانت ذکر شده ارسال خواهد شد و آن اکانت این حق را دارد که لینک اکانت خود را از بیو شما حذف نماید .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار