دیجی نما

بررسی بازی مهمان اصغر آقا ۲ ؛ عید دیدنی های پر ماجرا

این روز ها که بازار عید دیدنی دربین مردم رونق دارد بازی های تلفن های هوشمند نیز می توانند در این میان اوقات فراغت مردم را پر نمایند . به ویژه بازی های خاص و ویژه ی نوروز که می توانند حال هوای این روز های این روز ها را به بهترین شکل ممکن به شما منتقل گنند .

 

احتمالا شما هم بازی مهمان اصغر آقا را به خاطر دارید . در این بازی شما باید به عید دیدنی شخصیت اصلی بازی یعنی اصغر آقا رفته و البته ب صورت پنهانی از تنقلات و میوه های این خانه بخورید . نسخه اول بازی تنها حالت امتیازی داشت . اما در نسخه ی جدید این بازی در خلال روند امتیازی این بازی خطی داستانی نیز قرار دارد که به واسطه ی گفتگوی شخصیت های بازی دنبال می شود .

خط داستانی بازی

 

خط داستانی بازی حول محور گم شدن شخصیت اصلی نسخه ی قبلی بازی شکل گرفته است . به این صورت که شما باید به واسطه ی گفتگو با شخصیت های مراحل مختلف بازی و به دست اوردن امتیاز ها به اخرین مرحله از خانه های بازی که مربوط به شخصیت “پدر جد” در این بازی می باشد برسید و پس از طی کردن داستان و گفتگوی شخصیت های این بازی شخصیت گم شده را در این بازی بیابید .

 

برای پیدا کردن این شخصیت شما باید سه خانه ی مختلف و طبیعتا سه خط داستانی را برای دسترسی به نقاط بالاتر در بازی طی نمایید .پیشرفت شما در بخش داستانی بازی منوط به کسب امتیازات بیشتر شما در آن است . نویسنده ی بازی درباره ی خط داستانی آن اینگونه توضیح داده است :

 

بعد از ناپدید شدن ناگهانی اصغر اقا، هوشنگ و خانوادش دربه در دارن دنبال اصغر اقا میگردن. تنها سرنخی که این وسط وجود داره، یه بسته مشکوکه که اصغر قبل از ناپدید شدنش داده به خانواده هوشنگ و گفته که اون بسته رو حتما به دست یکی از از اقوام دور و باستانیش به اسم پدرجد برسونن.

حالا این وسط هوشنگ و خانوادش باید به خونه همه اشناها سر بزنن تا بتونن آدرس خونه ی پدر جد رو پیدا کنن. شاید اینطوری بتونن بفهمن داستان ناپدید شدن ناگهانی اصغرآقا و ربطش به اون پدرجده ترسناکش چیه.

 

 

گیم پلی بازی

 

در هر خانه و مرحله از این بازی سه ظرف مختلف از آجیل ، میوه و شیرینی قرار گرفته است که شما باید دور از چشم صاحبخانه از آن ها بخورید.هرچه فاصله ی این ظروف از شما دور تر باشد امتیاز بیشتری را نصیب خود خواهید کرد . ظرف آجیل ۱ امتیازی ، میوه دو امتیازی و شیرینیجات سه امتیاز را نصیب شما خواهد کرد . هر مرحله تا زمانی ادامه خواهد یافت که ابخانه شما را در حال خوردن از هر یک از این ظرف ها مشاهده نماید . در این هنگام تمامی امتیازات شما تبدیل به سکه خواهد شد و به حساب شما واریز خواهد شد. . در طی زمانی که در این بازی به کسب امتیاز می پردازید گفتگوی بین شخصیت های بازی نیز در حال انجام خواهد بود که متعلق به بخش داستانی بازی خواهد و بود .

 

 

همچنین قدرت ویژه ای نیز برای شما تعبیه شده است (نیاز به یک بار پرداخت دارد) که با فعال شدن آن و استفاده از آن می توانید به یکباره یک دست کامل از موجودی موجود در صفحه ی بازی را به صورت کامل خورده و امتیارات کامل آن را به صورت یکجا دریافت نمایید .

 

رابط کاربری و صدا

 

طراحی محیط بازی بسیار جذاب و کاربر پسند است به طوری که طراحی محیط بازی می تواند بارها شما را به سمت بازی جذب نماید . همچنین طراحی شخصیت های متفاوت بازی از خانواده ی شما در بازی گرفته تا شخصیت هایی که به خانه ی آنها می روید به خوبی انجام شده است .

 

 

دوبله ی شخصیت های بازی نیز به خوبی توسط تیم سازنده ی بازی انجام شده است . همچنین صدا گذاری بازی نیز به خوبی انجام شده است و شکلی کاربرپسند را به خود گرفته است . این بازی توسط استدیو گلیم گیمز پلاس تهیه شه است .

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار