دیجی نما

قیمت مدل های مختلف کامیون الکتریکی تسلا مشخص شد

کمپانی تسلا بدون سر و صدا قیمت های کامیون های الکتریکی خود را که چندی پیش معرفی کرد را در وبسایت شرکت منتشر کرد. دو گزینه که بر اساس محدوده ی حرکت با یک بار شارژ با هم تفاوت دارند در دسترس خواهند بود.

 

مدلی که می تواند محدوده ی ۳۰۰ مایلی (۴۸۲ کیلومتر) ۱۵۰۰۰۰ هزار دلار قیمت خواهد داشت در حالی که نسخه ای که می تواند محدوده ی ۵۰۰ مایلی (۸۰۲ کیلومتری) را با یک بار شارژ طی کند ۱۸۰۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت. به ازای هر ۲۰۰ مایل بیشتر ۱۵۰ دلار اضافی باید پرداخت شود . هزینه ی رزرو هر یک از این کامیون ها برای پیش خرید ۲۰ هزار دلار اعلام شده است.

 

 

در توجیح اقتصادی هزینه ی بالای این خودرو ها می توان گفت که هزینه ی سالانه یک این خودرو تنها ۱۸۰ هزار دلار برای خرید را نیاز دارد و هزینه ی اندکی نیز برای شارژ باتری آن نیاز دارد اما یک خودروی دیزلی که ۱۰۰۰۰۰ هزار دلار قیمت دارد نیز در یک سال می تواند تا ۸۰ هزار دلار برای خریدار ود خرج داشته باشد و با توجه به این موضوع حتی با توجه به قیمت این خودرو این دستگاه می تواند انتخابی جذاب باشد.

 

 

تسلا تا بحال اطلاعات دقیقی از زمان تحویل خودرو ها در دسترس قرار نداده اما گزارشات حاکی از این است که این خودرو در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه خواهد شد.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار