دیجی نما

ویدیو : تسلا از نسخه ی جدید خودروی Roadster رو نمایی کرد ؛ تصاویر Roadster را مشاهده نمایید

 در همایش جدید شرکت تسلا این خودروساز از نسخه ی جدید دستگاه های Roadster خود رو نمایی کرد . این دستگاه ها این قابلیت را دارند تا با استفاده از باتری  ۲۰۰ کیلو وات ساعتی خود مسافتی ۶۲۰ مایلی یعنی معادل ۱۰۰۰ کیلومتر را طی کند .یه گفته ایلان ماسک مدیر شرکت تسلا این خودرو می تواند مسافت شهر های لس آنجلس تا کالیفورنیا را بدون نیاز به شارژ مجدد طی نماید.

Roadster می تواند مسافت شهر های لس آنجلس تا کالیفورنیا را بدون نیاز به شارژ مجدد طی نماید

 

همچنین این خودرو برای صفر تا ۶۰ (مایل) یا همان صفر تا صد خود زمان ۱٫۹ ثانیه ر به ثبت رسانده است که زمانی بی نظیر برای این خودرو خود بود . با شروع حرکت و تنها طی کردن ۸٫۹ ثانیه این خودرو طبق اعلام سازنده می تواند تا ۰٫۲۵ مایل یا ۴۰۰ متر را طی کند ؛ این اتفاق در حای است که در این حالت خودرو هنوز به نهایت سرعت خود که ۲۵۰ مایل بر ساعت (۴۰۰ کیلومتر بر ساعت) است نرسیده است.

 

 

Roadster رقیب جدی بری خودرو های بنزینی

 

به گفته ی ایلان ماسک این خودرو رقیبی بسیار سر سخت برای خودرو های بنزینی خواهد بود. این خودرو که در سال ۲۰۲۰ ب بازار عرضه خواهد شد از برچسب قیمتی ۲۰۰ هزار دلاری برخوردار است و برای پیش خرید آن مبلغی ۵۰ هزار دلاری در نظر گرفته شده است. همچنین ۱۰۰۰ نسخه ی خاص نیز از این خودرو تولید خواهد شد که ۵۰ هزار دلار بیش تر از نسخه ی پایه قیمت خواهد داشت.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “ویدیو : تسلا از نسخه ی جدید خودروی Roadster رو نمایی کرد ؛ تصاویر Roadster را مشاهده نمایید

لعنتییی خووووب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار