دیجی نما

چگونه درصد باتری خود آیفون ایکس خود را مشاهده نماییم

همانطور که می دانید در نسخه های قبلی آیفون این امکان در اختیار شما بود که از طریق تنظیمات دستگاه خود نمایشگر درصد باتری را به نوار وضعیت بالایی دستگاه اضافه کنید و همیشه این عدد را در جلوی چشم خود داشته باشید. اما با کوچک شدن نوار بالایی دستگاه در آیفون ایکس قطعا لازم است تا مواردی از آن حذف شوند. یکی از موارد حذف شده توسط کمچانی اپل درصد باتریست که دیگر امکان اضافه شدن به نوار بالایی را نارد. و تنها نوار وضعیت بالا که اطلاعات دقیق به شما نخواهد داد قابل مشاهده است.

 

با این حال هنوز راه هایی برای این که بتوانید به طور دقیق از میزان باتری دستگاه خود مطلع شوید وجود دارد:

 

از دستیار صوتی سیری بخواهید

 

شما می توانید ب راحتی از طریق دستیار صوتی سیری از میزان باتری دستگاه خود به صورت دقیق مطلع شوید .تنها کافیست تا از دستیار صوتی خود جمله ی “What’s my batterypercentage?” یا جمله ای با معنی مشابه را بپرسید تا این دستیار مقدار دقیق را به اطلاع شما برساند.

 

 

 

دستگاه خود را شارژ نمایید

 

البته این راهی و مناسب و بهترین راه نیست اما یکی از راه ها برای اینکه بتوانید از میزان دقیق باتری دستگاه خود متصل شوید این است که آن را به شارژر متصل و یا روی پد شارژ وبی سیم قرار دهید تا بتوانید این مقدار را به صورت دقیق مشاهده نمایید.

 

به مرکز کنترل مراجعه نمایید

 

با حرکت دست از گوشه ست راست دستگاه به مت پایین نوار کنترل دستگاه باز خواهد شد که در بالای سمت راست می توانید درصد دقیق باتری دستگاه خود را مشاهده نمایید. این بهترین و ساده ترین راه برای مشاهده ی دقیق میزان باتری دستگاه شماست که می توانید در مواقع لزوم از آن استفاده نمایید.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار