دیجی نما

ایلان ماسک لغو سفارشات تسلا ی مدل ۳ را نگران کننده نمی داند

طبق اعلام ایلان ماسک در روز جهارشنبه چیزی در حدود ۶۳ هزار نفر سفارش خود را برای تسلای مدل ۳ لغو کرده اند.اما پس از آن اعلام کرد این اتفاق باعث امیدواری برای این سازنده ی خودرو خواهد بود.ایلان ماسک در این رابطه گفت:

*فکر کنید صاحب یک رستوران هستید و همبرگر سرو می کنید؛ صف مشتریان آنقدر طولانی شده که هرکدام از آنها حداقل یک ساعت و نیم باید منتظر دریافت سفارش خود بمانند؛ آیا در این وضعیت باز هم به دنبال سفارش بیشتر خواهید بود؟

همانطور که میدانید این خودرو اولین سدان کاملا برقیست که کمپانی تسلا به بازار عرضه خواهد کردوپیش از این ایلان ماسک اقرار کرده بود پاسخگویی به حجم بالای سفارشات برای او کاری بسیار دشوار خواهد بود.

درحالی که ۶۳ هزار از سفارشات این شرکت لغو شده هننوز بیش از ۴۵۵ هزار سفارش برای این شرکت باقی مانده است.طبق اعلام تسلا این شرکت قصد دارد از ماه دسامبر ماهانه ۲۰ هزار خودروی مدل ۳ را روانه ی بازار کند که یک هدف بسیار سخت برای این شرکت به حساب می آید.

کمپانی تسلا در سال ۲۰۱۷ توانست خود را در میان شرکت هایی همچون فورد ، فیات کراسلر . جنرال موتور مطرح کرد اگرچه فروش این شرکت نسبت به سایر شرکت ها بسیار کمتر بوده است.البته این شرکت مشکلی برای جذب مشتری نداشته و بدون بازاریابی آنچنانی روزانه چیزی در حدود ۱۸۰۰ سفارش جدید دریافت می کند.چالش اصلی این شرکت افزایش سرعت تولید و تحویل محصولات خواهد بود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار