دیجی نما

بررسی بازی دریفت ؛ در شهر دریفت بکشید و گرد خاک به پا کنید

احتمالا شما نیز به بازی های سبک رانندگی که البته با هیجان و شوق زیادی همراه است علاقه مند هستید . در میان این سبک از بازی ها مسابقات ریسینگ از محبوبیت بسیار زیادی برخوردارند و البته از میان آن ها سری شیفت و نید فور اسپید توانسته اند محبوبیت بیشتری را نسبت به سایر بازی های این سبک کسب کند .  حال به بررسی هیجان انگیز ترین و برترین نسخه ی ایرانی ریسینگ یعنی بازی دریفت می پردازیم.

 

دریفت ؛ اینجا فقط باید اول شوید

 

شاید بتوان دریفت را به نوعی بهترین بازی سبک ریسینگ در ایران نامید . تیم توسعه ی بازی پا را از حدی که پیش از سایر شرکت پیش امده بودند فرا گذاشته و توانسته است ایده های جدید را به بهترین شکل ممکن در بازی پیاده کند. در دریفت می توانید یکی از خودرو های موجود را انتخااب کنید ، تقویت کرده و آنرا اسپورت کنید و به کمک آن در مسابقات متنوعی که در دریفت برای شما فراهم شده است شرکت نمایید. مسابقات مختلفی که با افزایش سطح شما امکان شرکت در آن ها برای شما فراهم شده است . خوشبختانه مراحل بازی به نوعی آماده شده اند که می توانید در خود بازی سکه های مورد نیاز را برای ارتقا و خرید خودرو های دیگر کسب کنید و مجبور به خرید سکه برای این امر نیستید.

 

خوشبختانه در دریفت بر خلاف سایر مسابقات اوتوموبیل رانی ایرانی خبری از خودرو های پیکان و پراید نیست و می توانید از خودرو های بهتری برای شرکت در مسابقات استفاده کنید . طراحی مسابقات به نوعیست که می توانید در حالت های آنلاین و آفلاین سبک های مختلف بازی را تجربه نمایید. دریفت در سه سبک از مسابقات طراحی شده است که به صورت مختصر آن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد:

 

 

مسابقات داستانی: مسابقات داستانی شامل مسابقاتی است که باید در آن ها با افراد و شخصیت هایی که در بازی قصد دارند خود را از شما بهتر نشان بدهند است که در مراحل مختلف شخصیت ها قوی تر از قبل خواهند شد و باید شما نیز برای غلبه به برخی از این افراد خودروهای جدید خریده و با ارتقا آن ها به رقابت با سایرین بپردازید و نشان دهید که از آن ها بهتر هستید. همچنین در روال این مسابقات چندین مسایقه ی مختلف نیز تدارک داده شده است مسابقاتی از جمله دریفت ، ثبت سرعت و مسابقات پلکانی که می توانید به واسطه ی شرکت در آنها سکه های بیشتر به دست آورده و خودروهای خود را ارتقا داده و خودرو های بهتری تهیه کنید. همچنین برای پیشرفت در این مسابقات لازم است با انجام مامورت هایی که در هر مرحله پیش شما قرار می گیرد ستاره های کامل آن مرحله را به دست بیاورید

 

گفتگو هایی نیز در میان شخصیت های بازی و شما در حال انجام است که تا نوعی می توان این گفتگو ها را یکی از ضعف های طراحی این بازی دانست که بسیار کلیشه ای و تکراری است .

 

مسابقات آنلاین: مسابقات آنلاین مسابقاتیست که شما در آن به صورت تصادفی از میان افرادی که از سطح یکسانی نسبت به شما در جدول رده بندی این مسابقات برخوردارند با شخصی مواجه شده و به رقابت با آن شخص خواهید پرداخت. پیروزی در مسابقات امتیازات شما را در جدول مسابقات افزایش داده و شکست باعث کاهش امتیازات شما خواهد شد .

 

 

دوئل مرگ : جذابترین نوع مسابقات دریفت دوئل  مرگ است که شما می توانید روی بخشی از سکه های خود در بازی ریسک کنید که در صورت برنده شدن دوبرابر و در صورت باخت به صورت کامل آن را از دست خواهید داد . این بخش نیز همچون بخش های قبلی آنلاین است .

 

ارتقا دهید و اسپورت کنید

 

گاهی اوقات برای این که بتوانید به سطوح بالاتری در مسابقات داستانی راه پیدا کنید لازم است تا با پرخداخت مبلغی آپشن های خودروی خود و به تبع آن خودروی خود را قدرتمند تر کنید تا بتوانی از مراحل بازی عبور نمایید.  این ارتقا که البته زمانی را نیز به طول خواهد کشید می تواند هیجان بازی را با افزایش سرعت خودروی شما بیشتر کند.

 

 

پیده سازی قابلیت اسپورت کردن خودرو ها از قسمت هاییست که تیم سازنده ی بازی توانسته است به خوبی آن را پیاده کند  به طوری که علاوه بر افزودنی ها این قابلیت را داری تا با توجه به امکاناتی که سازنده در اختیار شما قرار داده است برخی از قسمت های کلی خودرویتان را به طور کلی تغییر دهید.شاید به نوعی تنها ایراد این بخش این است که نمی توان رنگ برچسب ها و یا سایر افزودنی ها را تغییر داد.

 

طراحی گرافیکی و صدا ، یک ایراد در طراحی

 

از لحاظ طراحی تیم سازنده توانسته است بهترین المان ها را در طراحی بازی استفاه کرده و آن ها را در جای درست خود استفاده نماید . همچنین صدا گذاری بازی و همچنین خودرو ها به بهترین شکل ممگن انجام شده است . اما موردی که به چشم می آید و به کلی شما را از طراحی این بازی نا امید می کند این است که گاهی اوقات المان های و بخش های ساخته شده توسط سازنده در مناطق غیر منتظره بر روی یکدیگر قرار می گیرند و کارکرد دستگاه را مختل می کنند . 

 

کنترل خودرو ها  ؛ ایراد در بخش کنترل دستی

 

سازندگان دریفت دو سبک از فرمان را برای این بازی طراحی کرده است . یکی از آن ها به واسطه سنسور ها و حرکات دست شماست که بهترین عملکرد را در اختیار شما قرار داده است . اما سبک دیگر فرمان نوعی از فرمان است که در آن شما بید خودروی را به واسطه کلید هایی که در نمایشگر خود می بینید کنترل نمایید . عملکرد جهت های حرکتی خوب است اما هنگامی که قصد ترمز کشیدن را داشته باشید آننقدر فاصله ی کلید ترمز با لبه ی نمایشگر زیاد است که به احتمال زیاد کنترل خودروی خود را از دست خواهید داد.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار