ثبت نام

بررسی بازی “دنده دو :کلاسیک” ؛ مسابقه ی درگ با کلکسیون ماشین های کلاسیک

۲ndgc2

مسابقات هیجانی از محبوب ترین بازی ها در میان تمامی کاربران تلفن های هوشمند در سراسر جهان هستند. در میان این مسابقه ها به صورت ویژه بازی های سابقات سرعت و اوتوموبیل رانی از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهند بود.

 

دنده دو : کلاسیک

 

بازی دنده دو : کلاسیک از بازی های اوتوموبیل رانی سبک درگ با خودروهای کلاسیک است که می توانید در آن کلکسیونی از خودرو های کلاسیک ایرانی و خارجی را با سرعت های متفاوت و کلاس های متفاوت انتخاب نمایید و در حالت های مختلف با رقبای مختلف و البته در شهر های متفاوت ایران (در حال حاضر انزلی ، کیش و تهران) به رقابت بپردازید . این ایده که همان ایده ی بازی محبوب  “Top Speed: Drag & Fast Racing” در سراسر جهان است توسط این تیم بازی سازی یعنی آرکا گیمز به خوبی پیاده شده است . حال با بررسی اختصاصی دیجی نما همراه باشید.

مسابقات درگ مسابقاتی است که در آن باید دو اوتوموبیل ، موتور و یا کامیون مسافتی مشخص و صاف را  می پیمایند و طبیعتا بر اساس سطع شتاب و سرعت خودرو و همچنین توانایی فرد در رانندگی شخصی که زمان کمتری را به ثبت برساند برنده ی این مسابقه خواهد بود. دور موتور شرکت کنندگان در هنگام شروع مسابقه  به همراه چسبندگی ماشین یکی از مهم ترین عوامل در این سبک از مسابقات است که تیم سازنده ی این بازی یعنی آرکاگیمز به صورت کامل این فاکتور ها را برای شما شبیه سازی کرده اند .

 

خط بنزین در این بازی نشان از این است که شما چند مرتبه ی دیگر می توانید مسابقه دهید و هنگامی که این خط به پایان برسد باید تا پر شدن مجدد خطوط آن صبر کنید و یا با پرداخت سکه یا دیدن تبلیغات مجداد آن را پر نمایید .

 

در دنده دو : کلاسیک ۵ سبک از بازی در برابر شماست :

 

مسابقه ی داستانی : در مسابقات داستانی که اصلی ترین بخش از بازی دنده دو : کلاسیک است شما باید برای عبور از هر شهر با یک راننده ی حرفه ای و البته بهترین ماشین در کلاس مربوط به آن شهر به رقابت بپردازید . البته در ابتدا شما باید از سد شاگردان این راننده بگذرید تا به این بخش از مسابقه برسید و با فرد اصلی که البته رقابت سختی خواهد بود به رقابت بپردازید. این سبک از مسابقات از جوایز نسبتا خوبی نسبت به سایر بخش ها برخوردار است .

 

مسابقه ی پلکانی : مسابقات پلکانی مسابقاتیست که مرحله به مرجله در آن با رقبای سخت تری روبرو خواهید شد.  این سبک از مسابقات از بیشترین جوایز در میان انواع مسابقات بهره مند است که با سخت تر شدن هر مرحله تا حد زیادی برای شما افزایش می یابد.

 

 

مسابقه ی آزاد :مسابقه ی آزاد سبکی از بازیست که می توانید در آن با ماشین های هر یک از کلاس ها در آن به رقابت بپردازید . البته این نوع از بازی از جوایز آنچنان زیادی برخوردار نیست و سکه ی زیادی برای خرید و ارتقای خودرو در اختیار شما قرار نخواهد داد .

 

مسابقه ی روزانه :  مسابقات روزانه مسابقاتیست که هر چهار ساعت یکبار و تنها با خودرویی که بازی در اختیار شما قرار خواهد داد حق شرکت آن را خواهید داشت . با پیروزی در هر دست از این مسابقه جایزه روز بعد شما افزایش خواهد یافت . البته این افزایش منوط به این است که شما هر روز در این مسابقات شرکت نمایید در غیر این صورت جوایز به حد اولیه ی آن برخواهد گشت . در این مسابقات که خودروی مشخص در اختیار شما قرار خواهد گرقت رقیب شما نیز از همان خودرویی که شما از آن استفاده خواهید کرد بهره مند است و کار نسبتا سختی را پیش رو خواهید داشت .

 

رمز پیروزی در این بازی چیست ؟

 

برای کسب نتایج بهتر در این مسابقه تنها کافیست تا در هنگام شروع هر مسابقه بهترین حد چسبندگی را کسب  نمایید  در طول مسابقه با توجه به اطلاعاتی که بازی در روی کیلومتر شمار در اختیار شما قرار می دهد دنده ها را تعویض نمایید . در غیر این صورت و در صورتی که این موارد را رعایت نکنید احتمال پیروزی و کسب امتیازات بیشتر در این بازی تا حد زیادی کاهش می یابد

 

قابلیت ارتقا و شخصی سازی خودرو ها

 

با عبور از برخی از مرحل بازی شما با مراحلی مواجه خواهید شد که خودروی شما توانایی عبور از آن را نخواهد داشت . در این مراحل شما باید به واسطه ی پرداخت سکه هایی ک به دست آوردید . مواردی از قبیل کاهش وزن خودرو ، توربو ، اگزوز موتور ، جعبه دنده ، نیتروژن و تایر خودرو از جمله مواردیست که می توانید بر روی آن ها کار کنید  همچنین برخی از موارد به جز سکه ها نیاز مند صبر و گذر زمان است .

 

 

همچنین می توانید خودروی خود را با توجه به علاقه ی خود شخصی سازی نمایید و تمامی ویژگی های ظاهری خودروی خود را متناسب با سلیقه ی شخصی خود تغییر دهید .

 

کلکسیونی بی نظیر از خودرو های قدیمی ؛ امکان طراحی بهتر خودرو ها وجود دارد؟

 

تیم سازنده ی بازی توانسته است ویژگی های ظاهری تعداد زیادی از خودروهای کلاسیک داخلی از رنو پیکان و بنز گرفته تا میتسوبیشی بنز و تویوتا را شبیه سازی کرده است البته متاسفانه در هنگام شخصی سازی خودرو بر خلاف بازی های دیگر سبک اوتوموبیل رانی همچون بازی دریفت که به تازگی منتشر شده است در هنگام سوار کردن رنگ ها و آپشن ها حالتی بسیار غیر طبیعی را به شما نشان خواهد داد .این مشکل به ویژه در هنگام سوار کردن رنگ ها خودرو را تا حد زیادی غیر طبیعی جلوه میدهد.

 

 

رابط کاربری و صدا : یک اشکال جزئی

رابط کاربری و منوهای دنده دو : کلاسیک به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند  اما اگر دقیق تر در بازی دقت کنیم مشکلاتی جدی در برابر ما قرار دارد . دنده دو : کلاسیک بر خلاف منوی هایی که در آن با دقت طراحی شده اند و از تناسب خوبی در کنار یکدیگر برخوردارند . در تست های اولیه ی بازی در دستگاهSAMSUNG Galaxy S7 EDge و LG G6 هنگامی که گرافیک بازی بر روی عالی ترین سطح خود قرار گرفت ایراد و گیر بسیار زیادی در بازی آنهم در هنگام استفاده از خودروی پراید که یکی از کم سرعت ترین خودروی های این بازی است مشاهده شد .از سویی دیگر بررسی ها نشان دهنده ی طراحی بسیار خوب بازی در زمینه ی صحنه و محل بازی در هر یک از شهر هاییست که بازی در آن ها انجام شده است .

 

صوت بازی تا حد بسیار خوبی بر روی بازی سوار شده است و هماهنگی خوبی بین دنده ها و صدای موتور خودرو ها در بازی قابل مشاهده است . همچنین صدای پیش زمینه نیز به بهتری نحو ممکن برای بازی مهیا شده است .

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار