ثبت نام

بررسی بازی آمیرزا ؛ در جنگ میرزا ها کلمات را از گردونه کلمات بیابید

amirza1

در میان بازی های معمایی که تا حدودی محبوب ترین سبک بازی در میان کاربران ایرانی است این روز ها احتمالا نام بازی آمیرزا را بیشتر از همه خواهید شنید . بازی محبوب از سازندگان بازی محبوب باقلوا که توانسته است علاوه بر کسب عنوان بهترین بازی سال ۹۶ در کافه بازار از محبوبیت مردمی بی نظیری در بین مردم برخوردار شود . البته در سبک خود آمیرزا رقبای بسیار زیادی دارد که با توجه به کیفیت بی نظر آن به نوعی می توان آن را در حال حاضر بهترین و سرگرم کننده ترین بازی این سبک نامید .به نوعی می توان این بازی را از بازی محبوب دیگر این شرکت یعنی باقلوا نیز سرگرم کننده تر دانست .

 

آمیرزا ؛ بهترین در سبک خود

 

در آمیرزا شما باید با استفاده از حروفی که در مرحله در اختیار شما قرار می گیرد کلمات مورد قبول برای هر مرجله را بسازید تا به مراحل بالاتری راه پیدا کنید و بتوانید با گذشت از هر چند مرحله از یکی از میرزا ها در بازی عبور کنید و به فصل های بالاتری راه پیدا کنید. در هر کدام از این فصول و برای عبور از هر کدام از آنها باید تعدادی مرحله را بگذرانید تا بتوانید به فصل های بعدی و مراحل بیشتر دسترسی پیدا کنید .

 

 

در حالت عادی بازی شما باید با استفاده از کشین انگشتانتان روی صفحه نمایش حروف را به یکدیگر متصل نمایید و متناسب با جایگاه های کلمات که که در هر مرحله در برابر شماست آنها را پر نمایید . ممکن است گاهی اوقات شما با استفاده از حروفی که در اختیار شما قرار گرفته است کلماتی را بسازید که در عین صحیح و با معنا بودن آن ها در جایگاه کلمات درخواستی از شما قرار نگرفته . در ان حالت و در صورت صحیح بودن این کلمات که به عنوان کلمات اضافی در هر یک از مراحل بازی مخفی شده اند برای شما شمرده خواهند شد و با رسیدن تعداد آنها به حد خاصی مقداری سکه و امتیاز دریافت خواهید کرد.

 

البته هربار که تعداد کلمات مخفی مورد نیاز توسط شما پر شود و جایزه ی آن را دریافت نمایید در دفعات بعدی باید تعداد بیشتری از این کلمات را بیابید تا به جوایز آن دسترسی پیدا کنید . سازنده ی بازی برای شرایظی که شما در حل این مسائل به مشکل بر خواهید خورد نیز شرایظی را فراهم کرده است . برای حل مسائل مشکل بازی می توانید از راهنمای بازی که با پرداخت سکه می تواند یک یک جای خالی را برای شما پر نماید استفاده نمایید . همچنین گزینه این نیز برای جابجایی حروف در کنار یکدیگر وجود دارد که در مواقعی می تواند راهنمای شما در حل مسائل بازی باشد.

 

در صورتی که برای حل سوالات با کمبود سکه مواجه شوید می توانید از فروشگاه سکه خریداری نمایید که می توانید با قیمت مناسبی سکه های خود را در بازی اضافه نمایید . گردونه ی شانس نیز روزانه به شما سکه هایی را پاسخ خواهد داد. همچنین روش های دیگری نیز برای کسب سکه به صورت رایگان فراهم شده است ک می توانید در بازی از آنها استفاده نمایید. البته متاسفانه در هنگام پاسخ به مراحل و در ازای برنده شدن در این مراحل بازی به شما تعداد کمی سکه خواهد داد.

 

 

چالش روزانه ؛ جذاب ترین بخش آمیرزا

 

با عبور از تعدادی از مراحل آمیرزا با جذاب ترین و البته سخت ترین قسمت بازی یعنی چالش روزانه مواجه خواهید شد . شاید بخش های دیگر این بازی را بتوانید همیشه بازی کنید و یا جواب ها را از سایت ها و یا کانال ها بدست بیاورید اما در چالش روزانه هر مرحله تنها مختص به همان روز است و البته شما تنها یکبار می توانید به آن مرحله پاسخ دهید . البته این شرکت در این بش نیاز به اینترنت دارد تا بتوانید سوالات هر روز را از سرور های این بازی دریافت نمایید . البته چالش روزانه فرقی کوچکی با بازی عادی خواهد داشت .

 

چالش هر روز از پنج بخش تشکیل شده است که در هر کدام از آنها به ازای پیدا کردن کلماتی با تعداد مشخصی حروف امتیاز خاصی را دریافت خواهید کرد . شما باید از میان حروف آنقدر کلمات را بیابید تا به امتیاز مشخص شده برسید و به بخش بعدی برسید . در ازای حل ۱،۳ و ۵ بخش یک تا سه ستاره دریافت خواهید کرد . در ازای پاسخ به سوالات چالش روزانه سکه های بیشتری را نسبت به حالت عادی بازی کسب خواهید کرد .

 

 

در این بخش از بازی نیز شما به راهنما ها دسترسی دارید .

 

خلاقیت در گرافیک و صداگذاری

 

تیم سازنده  ی آمیرزا توانسته است فضایی مناسب با نام این بازی یعنی ظاهری کلاسیک را برای بازی طراحی کنند که تا حد زیادی بازی را جذاب تر کرده است . اما نکته ی مناسب در کنار طراجی بسیار زیبای این بازی صداگذاری عالی بازی است که توانسته است به واسطه ی صداگذاری پس زمینه و دیالوگ های خردی که در بازی گفته می شود کیفیت بالا و جذابیت بسیار زیادی را برای شما به وجود آورد.

 

البته ایده ی بازی ایده ای نو نیست و این بازی نسخه ای بومی شده از بک بازی دیگر است اما در میان بازی هایی که در این سبک در کشور ما ساخته و منتشر شده اند به طور قطع آمیرزا بهترین کیفیت داشته است .

 

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار