ثبت نام

بررسی بازی کوییز بمبی (Quiz Bombi) ؛ آدمک باهوش شما در چالش اطلاعات عمومی

quizbombi

بازی های جالشی معمایی و اطلاعات عمومی این روز ها از محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم برخوردارند . بازی هایی که می تانند خلاقیت بسیاری را برای ذهن شما به همراه آورد و شما را آماده فعالیت های فکریسخت تر کنند . همچنین این بازی ها تاثیر بسیاری بر روی اطلاعات عمومی افراد دارد.

 

کوییز بمبی (Quiz Bombi)

 

بازی کوییز بمبی یک بازی آنلاین چالشی چند نفره در زمینه ی اطلاعات عمومیست که توانسته هوش کاربران را در چند سبک متفاوت زا بازی به چالش بکشد . در این بازی شما باید همراه با آدمک عروسکی کوچک خود در یکی از ۵ سبک مخلتف از بازی شرکت کرده و به صورت آنلاین با سایر کاربران کوییز بمبی به رقابت بپردازید . نکته ی مثبت در ساخت کوییز بمبی این است که تعداد بالای سوالات بازی (به گفته سازنده بیش از ۷ هزار سوال) از تکرار سوالات برای شما تا حد زیادی جلوگیری خواهد کرد  که این موضوع سبب حفظ همیشگی جذابیت این بازی برای شما خواهد بود .

 

 

همچنین سازندگان بازی تا حد زیادی در این بازی امکان شخصی سازی محیط بازی و همچنین آدمک بازی که شما به وسیله ی آن باید در مراحل بازی شرکت نمایید را برای شما فراهم کرده اند تا همواره محیط بازی برای شما جذاب و دوست داشتنی باشد .

 

سبک های مختلف بازی

 

سازندگان کوییز بمبی چندین سبک از بازی را برای شما فراهم کرده اند . بازی هایی که هر کدام از آن ها می تواند ساعت ها شما را درگیر نمایند . سبک های مختلف بازی عبارتند از :

 

بازی ساده : در این سبک از بازی بین ۴ تا ۶ کاربر به صورت همزمان در بازی به رقابت می پردازند  . در هر دور از مسابقه ۵ سوال چهارگزینه ای (که قبل  از مسابقه می توانید برای یک سوال موضوع مورد علاقه ی خود را مشخص نمایید ) برای شما مطرح خواهد شد که باپاسخ به آنها امتیاز خواهید گرفت .البته امتیاز دریافتی شما به سرعت شما نیز بستگی دارد و در صورتی که دیگر شرکت کنندگان سریع تر از شما پاسخ صحیح را تشخیص دهند امتیاز بیشتری را دریافت خواهند کرد. در پاین هر دور از بازی برنده کاربری خواهد بود که امتیاز بیشتری را نسبت به سایر کاربران کسب نماید . در صورتی که امتیازات چند شرکت کننده در پاین هر دور باهم برابر باشد رنده شخصیست که سوالات خود را در زمان کمتری پاسخ داده است .

 

بازی تصویری : بازی تصویری تا حدودی شبیه به بازی ساده است با این تفاوت که شما باید پاسخ ها را با توجه به تصاویری که در هر مرحله به شما نشان داده خواهد شد پاسخ دهید . در هر مرحله در کنار تصاویر مورد خواسته شده با توجه به تصویر برای شما به صورت چند کلمه ای توضیح داده شده است .

 

 

بازی بی نهایت : در بازی بی نهایت شما این فرصت را دارید تا علاوه بر کسب جوایز هر مرحله تا حد ممکن به سوالات مخلف بازی پاسخ دهید . در این سبک از بازی تا زمانی که شما سوالات و سایر کاربران به سوالات پاسخ صحیح دهید برای شما سوالات جدید مطرح خواهد شد . پاسخ غلط برای هر کاربر به منزله ی حذف از بازی بازی خواهد بود . سوالات مطرح شده در این سبک از بازی سبک بمبی خواهند داشت و این به این معنیست که حتی پیش از پایان فرصت پاسخگویی نیز در صورتی که آدمک خود را به سمت پاسخ غلط هدایت نمایید  ، آدمک شما از بین رفته و شما از بازی حذف خواهید شد .

 

بازی دونفره : در این سبک از بازی  کاربر در بازی به دو گروه دوتایی تقسیم خواهند شد که پس از تقسیم به گروه ها همان روند بازی ساده را پیش خواهند گرفت . در پایان سوالات گروه هایی که توانسته باشند مجموع امتیازات بیشتری را نسبت به تیم حریف کسب نمایند جوایز دست را خواهند گرفت .

 

بازی دوستانه :  در بازی دوستانه می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین به بازی بپردازید .

 

مینی بازی ها : جدا از مسابقه های چند نفره ی فراهم شده دو بخش سه و یک معمایی فراهم شده است که باید در آن ها صحیح و غلط عبارات را مشخص نمایید .در ازای پاسخ به این سبک از بازی ها نیز جوایز و امتیازاتی نصیب شما خواهد شد .

 

 

راط کاربری و صدا

 

سازندگان بازی علاوه بر طراحی بسیار عالی محیط بازی این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده اند که بتوانند تا حدودی بازی و شخصیت مربوط به خود را با توجه به سلایق خود شخصی سازی نمایند . همچنین انیمیشن هایی که برای شخصیت ها درون بازی طراحی شده اند تا حد بسیار زیادی بر جذابیت بازی افزوده اند .  اما در زمینه ی صدا نیز سازندگان بازی تا حد قابل قبولی کار خود را به خوبی انجام داده اند . علاوه بر صدای پس زمینه شخصیت های بازی نیز در حین پاس گویی به سوالات چندین باز با یکدیگر سخ خواهند گفت .

 

یک ایراد محسوس

 

در مقایسه با بازی هایی که که در این سبک ساخته شده اند جای خالی حالت خاصی از بازی در هنگام بازی حس خواهد شد . در بازی های مشابه حالتی برای کاربران فراهم شده است که می توانند تا  ۲۰ نفر به صورت همزمان به رقابت با یکدیگر بپردازند . امید داریم که سازندگان این بازی در کنار مراحل جذاب فراهم شده مسابقات با تعداد بالا را که جذابیت بیشتری را نیز برای کاربران فراهم خواهد کرد را در بروزرسانی های بعدی به بازی اضافه نماید .

 

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار