ثبت نام

از این پس می توانید از هشتگ ها و لینک اکانت ها در بیو اینستگرام خود استفاده نمایید

best-top-popular-instagram-hashtags

در روز های گذشته اینستگرام ویژگی ای را به کاربران خود معرفی کرد که با توجه به آن کاربران می توانند از هشتگ ها و همچنین لینک اکانت ها در بیوی اینستگرام خود به صورت و فعال استفاده نمایند. در این حالت در حالی که شما از نماد های # , @ در بیوی خود استفاده نمایید می توانید از بیوی پیج خود به سایر اکانت ها و هشتگ ها لینک بدهید .

آذر ماه سال گذشت بود که اینستگرام ویژگی ای را معرفی کرد که به واسطه ی آن کاربران می توانند هشتگ های مختلف را با اکانت خود دنبال نمایند و آخرین ارسال های مربوط به آن هشتگ را در لیست آخرین های خود دریافت می کنید . در حال حاضر می توانید ویژگی ها ، کسب و کار ها و و علاقه مندی های خود را در بیوی اینستگرام خود ذکر نمایید .

برای اضافه کردن هشتگ ها و لینک اکانت ها به بیو کافیست تا به بخش EDIT PROFILE مراجعه کنید و موارد دلخواه را در بخش بیو خود قرار دهید  . هنگامی که اکانتی را در بیو خود ذکر کنید پیامی برای اکانت ذکر شده ارسال خواهد شد و آن اکانت این حق را دارد که لینک اکانت خود را از بیو شما حذف نماید .

منبع :
Instagram press
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار