ثبت نام

بررسی اپلیکیشن دینگ ؛ سامانه ی آنلاین درخواست خودرو

ding1

این روز ها بازار سرویس های آنلاین درخواست خودرو برای سفر های درون شهری بسیار داغ است . تا جایی که تعداد زیادی از این سرویس ها با مرور زمان به بازار ارائه می شوند اما تعداد کمی از آن ها این فرصت را پیدا می کنند تا در کنار سرویس های قدرتمندی که از سال های گذشته شروع به فعالیت کرده اند خودی نشان دهند . در میان این سرویس ها سرویس دینگ که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است به واسطه ی امکانات خوب و متنوع و البته بستر مناسبی که برای سرویس خود فراهم کرده است توانسته است تا در این بازار جایی را برای خود باز کند.

 

 

دینگ با استفاده از موقعیت مکانی شما ، سفر شما را به نزدیک ترین راننده های عضو در این سیستم پیشنهاد می نماید که در صورت قبول هر یک از آنها می توانی با صرف هزینه ای مناسب مسیر خود را طی نمایید . خودرویی که شما از طریق دیمگ برای سفر خود انتخاب می کنید تنها  و تنها برای خود شماست و این خودرو نمی تواند شخص دیگری را همراه شما به سفر ببرد. از ویژگی های مثبت این سرویس ها جاییست که شما همیشه در سفر های خود به پول نقد نیاز ندارید و این سرویس شرایطی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید از طریق اعتباری که پیش از این در کیف پول خود شارژ کرده اید هزینه ی سفر خود را پرداخت نمایید. همچنین از ویژگی های خوب این سرویس این است که ب واسطه ی دسترسی به شرایط ترافیکی شهر راننده ی مورد نظر را از بهترین و خلوت ترین راه ممکن به مقصد مورد نظر شما هدایت می کند.

 

شنیده ها حاکی از آن بود که قیمت های دینگ از سایر سرویس هایی که این نوع از خدمات را ارائه می دهند (همچون تپسی و اسنپ) اندکی بیشتر است .اما بررسی ها حاکی از آن بود که دینگ نه تنها از قیمت های بیشتری بهره نمیبرد بلکه در برخی از مسیر ها قیمت هایی پایین تر از سایر شرکت ها را به کاربران خود پیشنهاد می دهد.

 

 

سرویس های سفر

 

دینگ سرویس های متفاوتی را برای افراد فراهم کرده است که شما می توانید در هنگام سفر بنا به نیاز خود از آن استفاده نمایید .

دینگ: سرویس دینگ همان سفر معمولی این اپلیکیشن است ک نزدیک ترین ماشین ها را به شما پیشنهاد خواهد داد و البته هزینه ی نسبتا کمتری را نسبت به سایر سرویس ها در بر دارد.

بانوان: سرویس بانوان برای آن دسته از بانوانیست که به خودرویی با راننده ی خانوم نیاز دارند تا حس امنیت بیشتری را در سفر خود داشته باشند.قیمت این سرویس هزینه ی آنچنان زیادی را با سرویس دینگ برای شما به همراه نخواهد داشت .

گُلد : سرویس گلد مناسب آن دسته از افرادیست که قصد دارند سفری لوکس را تجربه نمایند . این سرویس طبیعتا هزینه ی بیشتری را نسبت به دو سرویس فق برای شما خواهد داشت .

 

 

به خودروی رزرو و در اختیار نیاز دارید؟

 

دینگ اما آپشن های ویژه ای را برای سفر های شما فراهم کرده است . در دینگمی توانید برای سفر های خود جدا از مسیر اصلی مسیر دوم را نیز تعیین نمایید . اما نکته جالب این برنامه ویژگی های خاص رزروی ، زمان توقف و حتی دراختیار گرفتن خودروست که برای شما توسط این شرکت فراهم شده است .

 

در زمان هایی که شما در ساعت خاصی نیاز به خودرو دارید کافیست تا پس از انتخاب مسیرتان حالت رزرو را انتخاب نمایید تا خودرو در زمان مشخص شده در محل مشخص شده ی شما آماده شده باشند. اما قابلیت دیگری که دینگ در انیار کاربرن خود قرار می دهد این است که این کاربران می توانند خودرو ها را برای زمان های مشخصی در اختیار بگیرند . این سرویس ها به همراه قابلیت ورود به طرح ترافیک و زوج و فرد همراه با هزینه هایی بیشتر برای کاربر خواهند بود .

 

چگونه از دینگ ماشین بگیریم

 

استفاده از دینگ اصلا سخت نیست . برای استفاده از این سیستم تنها کافیست به راحتی در این سیستم ثبت نام نمایید . پس از ثبت نام در این سرویس می توانید در نقشه ی موجود مبدا را ک همان مکان لحظه ای خود شماست را انتخاب نمایید . سپس از نقشه ی مذکور مقصد خود را مشخص نمایید .در این لحظه این سرویس از شما می خواهد تو از میان انواع مختلف سرویس های موجود (دینگ ، گلد و بانوان ) یکی را انتخاب نمایید.

 

 

با انتخاب سرویس و تعیین ویژگی های مورد نظر شما و در نهایت درخواست خودرو این سرویس سفر شما را به نزدیک ترین راننده پیشنهاد میکند. با قبول سفر شما نام ، تصویر راننده ، نوع خودرو و پلاک آن به شما نشان داده خواهد شد و راننده با شما تماس خواهد گرفت . در هنگام سفر شما می تواند به صورت زنده خود را بر روی نقشه ی برنامه مشاهده نمایید .

 

سفری صد در صد امن را تجربه نمایید

 

از آنجاییکه دینگ در هنگام ثبت نام رانندگان خود در این سرویس از صلاحیت آنها به صورت کامل اطمینان پیدا می کند و اطلاعات کاملی از رانندگان خود در دسترس دارد شما به راحتی می توانید به این سرویس اطمینان نمایید و سفر خود را با این سرویس به انجام رسانید .

 

جمع بندی

 

به طور کلی دینگ از رابط کاربری مناسب ، امکانات فوق العاده برای سفر های درون شهری و امنیت بسیار زیادی بهره مند است و شما به راحتی می توانید سفر خود را در سریع ترین زمان و البته با کمترین هزینه به انجام رسانید . تنها ایرادی که در بررسی های این سرویس مشاهده شده این بود که به دلیل تازه کار بودن این سرویس و در نتیجه تعداد کمتر راننده ها نسبت به سرویس های مشابه در برخی از مسیر ها سرویس ها به صورت کامل در دسترس نبودند.

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار