دیجی نما

بررسی اپلیکیشن باما ؛ خودروی مورد علاقه ی خود را در تلفن همراه خود بیابید

این روز ها وبسایت های ارسال آگهی و اطلاع رسانی از محبوب ترین سرویس های اینترنتی بین مردم هستند . از سرویس هایی که در همه ی زمینه ها فعالیت می کنند تا سرویس های تخصصی شده همچون سرویس های جستجوی ملک که که توانسته اند کار مردم را برای یافتن هر آنچه که به آن نیاز دارند برطرف کنند. سرویس باما به عنوان جستجوی خودرو و موتور سیکلت قدرتمند ترین سرویس آکهی برای جستجوی وسیله نقلیه شخصی برای هر فرد است که می توانید به وسیله ی آن مناسب ترین وسیله موجود در میان دستگاه ها برای هر شخص را یافت .

 

 

باما ؛ موتور جستجوی خودرو

 

در با ما می توانید خودروی های خود را که قصد دارید به فروش برسانید را به فروش برسانید . همچنین می توانید خودروی مورد علاقه ی خود را از میان هزاران خودروی موجود در سراسر ایران بیابید و معامله نمایید. همچنین تیم توسعه دهنده  باما به صورت روزانه آخرین قیمت های خودروی صفر موجود را در بازار در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید با استفاده از آن از پرداخت هزینه ی اضافی امتناع نمایید . همچنین در صورتی که خواستار این هستید که اطلاعات مورد نیاز خود را درباره ی خودروی مورد نیاز خود به دست آورید سازندگان باما اطلاعات موجود درباره ی مدلهای متفاوت خودرو را بر اساس سال تولد آن ها و تغییراتی که سالیانه در آنها رخ می دهد برای شما دسته بندی کرده اند که می توانید در بخش بررسی مدل از آنها استفاده نمایید. اما باما تنها برای فروش و یافتن اوتوموبیل نیست . در باما شما می توانید ب جستجوی موتور سیکلت ها نیز بپردازید و یا موتور خود را به فروش برسانید .

 

توسعه دهندگان باما با فراهم آوردن گزینه های مناسب و متنوع در جستجوی خودرو و موتور سیکلت این امکان را برای شما فراهم آورده اند تا به دقیق ترین شکل ممکن خودرویی را که به آن نیاز دارید جستجو نمایید برن و مدل خودرو ، سال تولید ، نوع پرداخت مورد علاقه ی شما (نقد و اقساط) و همچنین وضعیت بدنه ی خودرو به تفکیک فیلتر هایی است که در باما برای جستجوی خودرو در اختیار شما قرار داده شده است که می توانید با تنظیم دقیق آنها و انتخاب وضعیت آنها به خودروی مورد علاقه ی خود دسترسی پیدا کنید. برای موتور سیکلت ها نیز گزینه هایی از قبیل وضعیت حجم موتور و برخی موارد دیگر در دسترس شماست که می تواند کمک زیادی در این زمینه برای شما باشد.

 

 

اما ارسال آگهی در باما پس از عضویت تا دو آگهی در زمینه های خودرو و موتور سیکلت رایگان است و پس از آن است که لازم است به دریافت حق عضویت ویژه برای خود اقدام نمایید . باما شرایط خاصی را نیز برای نمایشگاه دارانی که قصد ارائه ی خودرو های خود را در این سیستم دارند فراهم کرده است . در این حالت به غیر از برچسب خاصی که به عنوان نمایشاه بر روی آگهی های این افراد خواهد خورد این افراد که هزینه ی خاصی را پرداخت کرده اند سقف بیشتری را برای ارسال آگهی های خود خواهند داشت .

 

برای ارسال آگهی در این برنامه می توانید پس از عضویت از منوی کناری آن اقدام به سپردن خودرو و موتور سیکلت خود برای نمایش به دیگران نمایید و به سادگی با یافتن مشتری آن را به فروش برسانید. نکته دیگر در زمینه ی تعیین قیمت های این دستگاه ها توسط افراد است کهدر صورتی که در هنگاهم ارسال آگهی خود برچسب قیمتی نا مناسبی را بر روی دستگاه خود قرار دهید در صورتی که تیم باما آن را نامناسب بدانند این آگهی را غیرقابل انتشار می دانند . آگهی ها باید توسط تیم این سرویس بررسی شوند و تنها در صورت تایید منتشر خواهند شد.

 

 

به طور کلی سیستم باما توانسته است تمامی امکانات لازم را تحت عنوان موتور جستجو گر خودرو برای کاربران خود فراهم نماید و می تواند نیاز کاربران خود را به صورت کامل برطرف نماید . در صورتی که قصد خرید خودروی مورد نیاز خود را از این سرویس دارید بهتر است پس از برقراری تماس ها مراحل عقد قرار داد را به صورت کاملا حضوری به انجام رسانید تا امنیت شما به صورت کامل براورده شود.

 

.

.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار