دیجی نما

بررسی و معرفی بازی ارثیه آقام ؛ چالش یافتن کلمات از دل حروف به هم ریخته

این روز ها بازار بازی های معمایی و حدس کلمات در میان بازی های رایج در میان پارسی زبانان بسیار داغ است . بازی ارثیه آقام یکی از جدید ترین بازی های این سبک از بازی ها برای دستگاه های اندرویدی است که توانسته است جای خود را در میان کاربران ایرانی باز کند.

 

 

بازی ارثیه آقام

 

بازی ارثیه آقام از ۴ سبک از مراحل مختلف تشکیل شده است که شما باید در هر کدام از آن ها کلمات مورد سوال را از طریق اتصال و ترکیب حروف موجود در هر مرحله تشکیل دهید تا بتوانید به مراحل بالاتر بازی دسترسی پییدا کنید. در ابتدا هر یک از ۴ بخش موجود (پیزی در حدود ۴۰۰۰ مرحله در بازی تعبیه شده است ) در بازی نیاز مند گذراندن بخشی از مراحل حال بازی قبلی بود که تیم توسعه دهنده ی بازی این مورد را رفع و در بروزرسانی جدید خود همه بخش ها برای کاربران باز شده است . حال به اختصار به بررسی هر یک از سبک های بازی می پردازیم

 

بخش شیرینی

 

اولین سبک از مراحل موجود در بازی با عنوان بخش شیرینی پیش روی شما قرار خواهد گرفت . در این بخش مجموعه از حروف تشکیل دهنده ی چند کلمه که حروف پایانی کلمه های موجود اولین حرف سایر کلمات است روبرو خواهید شد که باید با جابجا کردن این حروف کلمات سالم را بسازید.  در این سبک از بازی راه نمایی های متعددی نیز پیش روی شما قرار خواهد گرفت که شامل موارد زیر است:

 

۱ . برزدن : با انتخاب این گزینه حروف موجود به طور اتفاقی جابه خواهند شد و ممکن است در میان این جابجایی برخی از حروف در جای صحیح قرار گیرند که با رنگ سبز نمایان خواهند شد.

۲ . معنی : با انتخاب این گزینه معنی کلمات موجود در مرحله به شما نشان داده خواهد شد.

۳ . کلمه : با انتخاب این گزینه یکی از کلمات موجود در مرحله به شما نشان داده خواهد شد.

۴ . حرف : این گزینه یکی از حروف جواب را در جایگاه صحیح خود قرار خواهد داد.

 

 

بخش مربا

 

در بخش مربا تعداد کمی از حروف در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما باید به وسیله این حروف کلمات مورد نیاز را بسازید. گاهی اوقات با کلماتی مواجه خواهید شد که صحیح و معنا دار هستند اما جواب بازی نیستند . در این حالت با رسیدن تعداد این کلمات به حد خاصی مقداری سک ی هدیه به شما تعلق خواهد گرفت . اما نکته متفاوت کلمات ستاره دار هستند که جزو کلمات الزامی برای حل سوال نیستند و تنها در صورت پیدا کردن جواب آن ها سکه هایی به عنوان هدیه خواهید گرفت .برای راهنمایی نیز این بخش امکاناتی را دارد:

 

۱ . بر زدن : حروف را جابجا میکند.

۲ . راهنمایی : این گزینه به صورت نوبتی برای هر کلمه یک حرف را روشن می کند.

 

بخش آبنبات

 

سبک دیگر و البته تا حدودی متفاوت بازی نسبت به سبک های دیگر بازی بخش آب نبات است که تا حدودی شبیه به جدول کلمات متقاطع است .در این حالت شما باید با توجه به موضوع کلمات که در بالای صفحه به شما نشان داده خواهد شد جایگاه های خالی را به صورت مرتبط با موضوع پر کنید . برای این بخش نیز توسعه دهنده ی بازی امکاناتی را برای شما فراهم کرده است که می توانید از طریق آن ها مراحل سخت بازی را پشت سر بگذارید :

 

۱ . بر زدن : حروف در جول به صورت تصادفی جابجا خواهند شد و برخی از آنها در جایگاه صحیح خود قرار می گیرد.

۲ . کلمه : یکی از کلمات در جایگاه صحیح قرار خواهد گرفت.

۳ . حرف : یکی از حروف جواب با انتخاب این گزینه به شما نشان داده خواهد شد.

 

بخش تنقلات

 

آخرین بخش از مراحل بازی ارثیه آقام که تا حدودی به سبک اول بازی شباهت دارد به این شیوه است که شما باید کلمات صحیح را با توجه به حروفی که به صورت متقاطع در میان یک دیگر قرار گرفته است پر نمایید . این سبک از بازی که می تواند جذابیت های خاص خود را برای شما انجا دهد نیز راهنمایی را در بر گرفته است که می توانید از آنها استفاده نمایید :

 

۱ . برزدن : با انتخاب این گزینه حروف موجود به طور اتفاقی جابه خواهند شد و ممکن است در میان این جابجایی برخی از حروف در جای صحیح قرار گیرند که با رنگ سبز نمایان خواهند شد.

۲ . کلمه : با انتخاب این گزینه یکی از کلمات موجود در مرحله به شما نشان داده خواهد شد.

۳ . حرف : این گزینه یکی از حروف جواب را در جایگاه صحیح خود قرار خواهد داد.

 

 

در پایان مراحل هر یکی از این بخش ها می توانید به لغتنامه ی بازی مراجعه و معنی کلمات را به صورت کامل مشاهده نمایید.

 

گرافیک ، صدا و مراحل

 

بازی ارثیه آقام از گرافیک جذاب و البته دل نشینی در طراحی خود بهره می برد که در کنار صدا گذاری خوب بازی توانسته از این لحاظ جذابیت را برای بازیکن آن بیشتر نماید  . اما نکته بسیار عالی در رابطه با این بازی این است که مراحل بازی در عین این که تعداد زیادی را در بر می گیرند به هیچ وجه خسته کننده نیستند . خوشبختانه مراحل سخت و آسان در کنار یکدیگر در تمام طول بازی پیش روی کاربر قرار خواهد گرفت.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار