دیجی نما

بررسی و معرفی تلگرام ؛ سریع ، امن و قدرتمند مانند تلگرام

این روز ها احتمالا تلگرام بیشترین نامیست که در میان ایرانی ها کاربرد دارد . پیام رسان محبوب در میان ایرانی که توانست به واسطه ی سرعت ، کاربرد و امنیت فوق العاده ی خود کاربران ایرانی را از پیام رسان های مختلف دیگر به سمت خود جذب کند . با گذشت ۴ سال از زمان ارائه ی این پیام رسان محبوب و تغییرات بسیار و خارق العاده ای که تیم توسعه ی این پیام رسان در این برنامه اعمال کردند توانستند درصد زیادی از کاربران ایرانی را یه سمت خود جذب کنند. تاجایی که طبق اعلا مدیر عامل این سرویس پیام رسان این پلتفرم بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی دارد . همچنین از زمان راه اندازی کانال ها این سرویس توانسته درامد زایی فوق العاده ای را برای کاربران خود به انجام رساند.

 

 

تیم پیام رسان تلگرام چندین نوع حالت ارتباطی را برای مشترکین خود فراهم کرده است . ارتباط های تک نفره ی عادی و یا مخفیانه ی رمز گذاری شده ، گروه ها ، کانال ها ، ربات ها شیوه های ارتباطی موجود بر ای کاربران است که توسط تلگرام فراهم شده است .

 

چت شخصی

 

در پیام رسان تلگرام شما می توانید با انتخاب پروفایل هر فرد و ورود به بخش پیام شخصی فرد به ارسال متن ، تصویر ، ویدیو ، استیکر های تلگرام و حتی مکان خود را برای فرد مقابل ارسال کنید یا هریک از این موارد را از طرف مقابل دریافت نماید . همچنین می توانید اعلان های دریافتی از هریک از افراد را شخصی سازی نمایید.

 

چت مخفی (سکرت چت )

 

برای هر یک از افراد در این پیام رسان می توانید پیام هایی را به صورت کاملا شخصی برای هر فردی که می خواهید ارسال نمایید .در این حالت از پیام رسانی برای پیام ها مدتی تعیین خواهد شد تا پیام ها پس مدت تعیین شده به صورت خودکار حذف شوند. میزان امنیت این سبک از پیام رسانی در تلگرام به سبکیست که حتی کاربر از گرفتن اسکرین شات نیز در این سبک از پیام رسانی منع خواهد شد . همچنین امکان فروارد پیام ها نیز از این نوع پیام ها موجود نیست.

 

گروه ها

 

تلگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا بنوانند اجتماعات خود را بر روی این پلتفرم جمع آوری نمایند و کاربران این سیستم بتوانند در سطخی مشخص و به صورت دسته جمعی با یکدیگر به گفتگو بپرازند. این سیستم که در گذشته تنها به ۲۰۰ کاربر اجازه جمع شدن در یک گفتگو را می دهد در حال حاضر امکان جمع آوری ۱۰۰۰۰ نفر را در یک گفتگو فراهم کرده است .همچنین مدیران می توانند با تغییر گروه خود به نوع خاصی از آن یعنی سوپرگروه امکانات بیشتری از جمله حذف پیام ها برای همه افراد گروه ها را به دست آورد.

 

 

کانال ها

 

معرفی  کانال ها تا حد زیادی بر محبوبیت شبکه ی تلگرام افزود و به نوعی ماهیت آن را از یک پیام رسان به یک شبکه ی اجتماعی تغییر داد . کانال ها محل ارسال پیام ها ، تصاویر و … توسط مدیران در صفحات اختصاصیست که کاربران می توانند آن ها را بخوانند .  این کانال ها می توانند از یک لینک عمومی برای دسترسی عموم افراد بهره ببرند. همچنین می توانند از لینکی اختصاصی بهره ببرند که کاربران تنها از طریق آن بتوانند به این کانال ها بپیوندند.

 

تماس صوتی

 

ویژگی برقراری تماس صوتی که به تازگی به ویژگی های پیام رسان تلگرام اضافه شده است این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا از طریق این پلتفرم تماس های سریع ، با کیفیت و کم حجم را با دیگر کاربران برقرار کنند. این امکان برای کاربران ایرانی این پیام رسان محبوب در دسترس نیست .

 

امنیت و سرعت

 

طبق ادعای تلگرام و البته آنچه که در طی این چند سال به کاربران ثابت شده است این سرویس از سریع ترین و البته امن ترین سرویس های پیام رسان های موجود در مارکت های جهانی است .

 

 

این سرویس حریم شخصی کاربران خود را به سبکی رعایت کرده است تا این کاربران بتوانند رفتار دیگران همچون افزودن آن ها به گروه ها و کانال ها و یا امکان مشاهده ی وضعیت دسترسی فرد را برای افراد مختلف تعیین کنند .

 

به طور کلی می توان گفت که تلگرام بهترین گزینه برای کاربران ایرانی خواهد بود توانسته است امنیت ، سرعت و کارایی لازم را برای آن ها فراهم نماید . این پیام رسان برای تمامی سیستم عامل ها در دسترس است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار