ثبت نام

بررسی اپلیکیشن آپارات ؛ مرجع ویدیویی پارسی زبانان در تلفن هوشمند شما

aparat

با محدودیت دسترسی کاربران ایرانی به سرویس های اشتراک گذاری ویدیو بین المللی از جمله یوتیوب جای خالی این نوع سرویس ها در بین کاربران احساس شد. سرویس آپارات به این منظور در سال ۸۹ راه اندازی شد و توانسته تا به امروز جایگاه بسیار قدرتمندی را در میان کاربران ایرانی بدست آورد. با گذشت اندک زمانی از قدرت گرفتن و افزایش این سرویس در میان کاربران ایرانی این شرکت نسخه های اندروید و آی او اس را نیز برای رفاه کاربران خود ارائه داد .

 

نسخه های اولیه موبایل این سیستم از کیفت خوبی برخوردار نبود اما ارائه ی نسخه های پایدار بعدی توانست رضایت کاربران این سرویس را جلب نماید.

 

اپلیکیشن آپارات ؛ یوتیوب ایرانی

 

 

در نسخه های ابتدایی اپلیکیشن آپارات امکانات محدودی همچون مشاهده ی ویدیو ها برای شما فراهم بود اما نسخه ی جدید این سرویسامکانات بسیاری را برای شما فراهم کرده است تا جایی که تجربه ای کامل همچون وبسایت این رسانه را شاهد خواهید بود. در صفحه اول اپلیکیشن مجموعه ای ویدیو ها و برنامه های پربازدید روز را مشاهده خواهید کرد که بر اساس فرمول های اختصاصی این سرویس در روز گذشته ویدیو ها به این صفحه راه می یابند.

 

آپارات برای کاربران بیشمار خود این امکان را نی بر روی اپلیکیشن خود فراهم کره است تا بتواندد بر روی اپلیکیشن آپارات به شبکه های سراسزی ایران در هر نقطه ای که به اینترنت دسترسی دارند دسترسی پیدا کنند.

 

اما آپارات این امکان را نیز برای شما مهیا کرده است که ویدیو ها را با کیفیت های مورد نیاز خود مشاهده نمایید ، با کیفیت های موجود دانلود نمایید و یا این ویدیو ها را از طریق شبکه های اجتماعی دانلود نمایید.همچنین می توانید ویدیو ها را به صورت عمودی نیز مشاهده نمایید. نکته مثبت این است که سرعت سرویس آپارات به لطف استفاده از سرور های ایرانی با کیفیت بسیار خوب و قابل توجه است.

 

 

برای راحتی حال کاربران نیز صفحه ی دسته بندی ها فراهم شده است که بتوانید در مواقع لزوم به دسته بندی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید و تنها ویدیو های همان دسته را مشاهده نمایید.

 

پخش زنده خود را راه اندازی کنید

 

اما امکانی که به تازگی به سرویس آپارات اضافه شده است امکان پخش ویدیو های زنده در کانال اختصاصی شما است. نکته ای که باید به آن در این زمینه توجه نمایید ای است که پخش زنده ی شما در آپارات در صفحه های جداگانه در این سرویس در دسترس است و همه می توانند به آن دسترسی پیدا کنند . تنها کافیت تا پس از ورود به سیستم گزینه ضبظ ویدیو را انتخاب نمایید تا شما نیز بتوانید در ادرس اختصاصی خود پخش زنده داشته باشید.

 

 

شما نیز می توانید ویدیو های خود را ارسال نمایید

 

ویدیو های آپارات توسط مدیران این سیستم اضافه نمیشوند بلکه این حجم عظیم از ویدیو ها توسط کاربران این سیستم اشتراک گذاری میشوند . شما نیز می توانید کانالی اختصاصی را با ادرس (aparat.com/yourname) برای خود ایجاد کنید و ویدی های خود را در آن ارسال کنید تا سایر کاربران این سرویس بتوانند آن ها را مشهده نمایند .تنها کافیست تا در این سیستم ثبت نام کنید تا این کانال ها برای شما ایجاد شوند.

 

شما می توانی پس از عضویت در این سیستم کانال هایی را که به آن ها علاقه دارید را دنبال نمایید و همیشه در صفحه اختصاصی این مورد به ویدیو های آن ها دسترسی داشته باشید.

 

رابط کاربری

 

اما رابط کاربری آپارات هماهنگ با نسخه های مختلف این سیستم عامل بوده و با استاندارد های روز طراحی اپلیکیشن ها مطابقت دارد . آپارات از این لحاظ نیز کیفیت قابل توجهی را برای کاربران خود فراهم کرده است

 

 

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open