ثبت نام

تصاویر جدید نشان دهنده ی دو دوربین دوگانه در زنفون ۵ است

۶۳۶۵۳۸۴۲۵۲۳۷۱۷۱۱۸۵_Asus-ZenFone-5-Lite-cover

در پایان این ماه و در کنفرانس MWC 2018 بارسلونا ایسوس از نسل جدید دستگاه های زنفون خود یعنی مجموعه ی زنفون ۵ رونمایی خواهد کرد. زنفون ۵ که احتمالا از شباهت هایی به نسل قبلی خود بهره می برد همچون نسل های قبلی از نسخه هایی مختلف که البته قیمت های مختلفی نیز دارند برای افراد مختلف را در بر خواهد گرفت. حال تصویر جدیدی از این دستگاه که به نسخه لایت این مجموعه نسبت داده می شود منتشر شده است.

 

 

با توجه به گزارشات نسخه ی لایت زنفون ۵ با یک دوربین ۲۰ مگاپیکسی دوگانه در جلو و دوربین ۱۶ مگاپیکسلی دوگانه در پشت دسگاه به بازار اراده خواهد شد. پنل  FULL HD+ نیز با نسبت ۱۸:۹ برای دستگاه تعبیه شد است. گزارشات برای صفحه نمایش دستگاه نشان دهنه صفحه ی ۵٫۷ یا ۶ اینچی خواهد بود.

 

زبان طراحی سخه ی لایت زنفون ۵ احتمالا همان طراحی نسخه ی معمولی خواهد بود عمده تفاوت طراحی این دستگاه ها محل قرار گیری دوربین پشت دستگاه است که در نسخه ی لایت دستگاه در وسط دستگاه قرار گرفته اما در نسخه ی معمولی در سمت چپ دستگاه تعبیه شده است.

 

با توجه به واژه ی لایت در نام این دستگاه احتمالا این دستگاه ضعیف تر از نسخه ی معمولی زنفون خواهد بود حال باید منتظر باشیم تا ببینیم چه اطلاعاتی از این دستگاه ارائه خواهد شد.  این شرکت این دستگاه را در تاریخ ۸ اسفند ماه معرفی خواهد کرد.

منبع :
PHoneArena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار