ثبت نام

بررسی اپلیکیشن شیپور ؛ همه چیز بدون واسطه قابل خرید و فروش است

sheypoor

در روز هایی که بازار کار خیلی ها به فروش کالای سایرین و دریافت بخشی از مبلغ فروش آن ها بستگی دارد شاید خیلی از مردم علاقه مند باشند تا  کالاهای خود را بدون واسطه و بدون پرداخت بخشی از مبلغ فروش خود به دیگری به فروش برسانند.

 

این روز ها اختمالا نام شیپور را شنیده اید . شیپور پلتفرمی بر پایه ی وبسایت و موبایل استکه به شما این امکان را می دهد تا اماکن ، محصولات و خدماتتان را در گروه بندی های مخالف همچون موبایل و تبلت ، لوازم نقلیه ، املاک ، کسب و کار و چندین دسته بندی دیگر (هرکدام از دسته ها از زیر دسته های دیگر تشکیل شده اند) در تمامی شهر های ایران بدون هیچگونه واسطه به فروش برسانید. اما نکته ای که شیپور را از رقبای خود متمایز می کند این است که شیپور تمامی خدمات خود را به صورت ۱۰۰ درصد رایگان به کاربران خود عرضه می کند. این سرویس توسط نت تجارت اهورا ارائه میشود.

 

 

شیپور ؛ نیاز مندی های رایگان کشور

 

برای فروش کالای دست دوم و قدیمی خود و یا کالای نوی خود کار آنچنان سختی را پیش رو ندارید . تنها کافیست تا پس از نصب شیپور و ورود به آن بر روی کلید سبز رنگ ثبت آگهی رایگان کلید نمایید تا صفحه ی ارسال آگهی برای شما باز شود.  می توانید در این صفحات با انتخاب دسته بندی ها و محل آگهی آگهی خود را منتشر نمایید . البته هرچه توضیحات بیشتری از آگهی های خود در اختیار مشتریان خود قرار دهید و برای آگهی هایتان تصاویری را برگزینید قطعا بازدید و البته فروش مناسب تری را تجربه خواهید کرد. البته نکته ای که باید بدانی این است که برای این که در هر زمانی بتوانید به آگهی های خود دسترسی داشته باشید بهتر است تا در این سرویس عضو شوید . خوشبختانه شیپور عضویت در این سایت را تنها با استفاده از شماره مهیا کرده است.

 

در صورتی که هنگام ثبت آگهی عضو سرویس شیپور نباشید با پایان تکمیل فرم ارسال آگهی این سرویس شما را به صفحه عضویت و ورود در این برنامه هدایت میکند که باید در این سرویس عضو شوید که البته به لطف امکان عضویت از طریق شماره ی همراه خود کار آنچنان سختی نیز نخواهد بود.

 

همانطور که گفتیم ثبت آگهی ها در شیپور در همه ی دسته های موجود در این برنامه کاملا رایگان است اما این شرکت این امکان را در دسترس آگهی دهندگان قرار می دهد که می توانند از طریق آن با پرداخت مبلغی اندک آگهی خود را دوپینگ کنند یا به نوعی آن را دوباره به صدر لیست بازگردانند تا بازدید بیشتری نصیب آگهی شما گردد.

 

 

کالای مورد نیاز خود را بیابید

 

اما شیپور شرایطی را نیز برای کسانی که می خواهند وسیله و ملکی را بیابند یا برای خود کاریابی کنند نیز فراهم کرده است. در شیپور می توانید در دسته بندی های مختلف موجود در برنامه که اتفاقا تنوع بسیار زیادی دارند و با انتخاب شهر و محله ی مورد نظرتان کالایی را که میخواهید بیابید. همچنین برای هرکدام از دسته بندی های موجود در شیپور فیلتر های متناسب با آن نیز برای استفاده ی شما مهیا شده است که می توانید با استفاده از آنها راحت تر به خدمت مورد نیاز خود دست یاببد. به طور مثال این سرویس برای اجاره خانه  فیلتر هایی از جمله محله ، میزان رهن و اجاره ی مورد نظر شما ، متراژ ساختمان  چندین مورد دیگر را فراهم کرده است که در پیدا کردن مورد مناسب شما بسیار کمک کننده خواهد بود . همچنین این اجازه را دارید تا در هر دسته بندی تنها مواردی را که تصویر دارند را مشاهده نمایید.

 

امکان جالب دیگری که این سرویس برای کاربران خود فراهم کرده است توانایی ذخیره ی جستجوهای شماست که می توانید از طریق کلیدی که در کنار فیلد جستج برای شما فراهم شده است آن هارا ذخیر کنید و در آینده در صفحه آماده شده به این مورد ب آن دست یابید. این سرویس روزانه در زمان هایی که جستجوهای ذخیره شده ی شما آگهی های بیشتری را در بر گرفته باشد شما را آگاه خواهد کرد . همچنین این امکان نیز برای شما فراهم شده است تا آگهی های مورد نیاز خود را به بخش پسندیده ها اضافه نمایید و همیشه به آن ها دسترسی داشته باشید.

 

صفحه ی جستجو های ذخیره شده و آگهی های من تنها برای کاربران قابل استفاده خواهند بود.

 

 

رابط کاربری

 

تاچنی پیش شیپور از رابط کاربری مناسبی بهره نمیبرد اما در حال حاضر با تغییراتی که در این برنامه رخ اده است رابط کاربری بسیار عالی و چشم نوازی را پیش روی اربران خود قرار داده است.

 

چگونه امنیت مبادله های خود را بالاتر ببریم؟

 

تیم شیپور با دقت بر قیمت های ارائه شده بر محصولات دقت دارد و از ارائه ی قیمت های نامتعارف با دقت تمام جلوگیری می کند.همچنین شیپور به شما پیشنهاد می کند تا برای اینکه در معامله مشکلی پیش نیاید قبل از هرگونه واریز وجه با تماس با فرد فروشنده هماهنگ و مبادله را در صورت امکام و برای اطمینان بیشتر به صورت حضوری مبادله را به انجام رسانید .

 

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open