ثبت نام

تلگرام ۴٫۸ منتشر شد ؛ پخش ویدیو ها در حین دانلود و حالت شب خودکار

۴۹۶۸b234646e6d12ef

پیام رسان محبوب این روز های ایرانی ها با گذشت زمان بیش از قبل امکانات خود را افزایش می دهد و بر محبوبیت این پیام رسان افزوده می شود. شب گذشته نسخه جدید این پیام رسان منتشر شد .نسخه ۴٫۸ تغییرات قابل توجهی را با خود به همراه داشت که به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

امکان پخش ویدیو ها در حین دانلود (استریمینگ)

در شبکه محبوب اینستگرام و یا وبسایت های ویدیوئی شما می توانستید ویدیو ها را در همین حال که دانلود می شوند مشاهده نمایید. حال این ویژگی در اپلیکیشن تلگرام نیز قابل استفاده شده است و زین پس شما می توانید در همین حین که ویدیو هارا دانلو می کنید مشاهده نمایید.اما نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که این امکان تنها برای ویدیو هایی با نسخه ی ۴٫۸ تلگرام به بعد آپلود شوند قابل استفاه است.(این امکان بری موسیقی ها هم در دسترس است)

حالت شب خودکار

در این حال اپلیکیشن حالت تیره رنگ که مناسب استفاده در نور کم است را با توحه به میزان نور تنظیمی شما و یا برنامه ریزی زمانی انجام شده توسط شما تنظیم خواهد کرد . برای این کار کافیست تا به آدرس Settings > Theme > Auto-Night Mode مراجعه کنید و شرایط مورد انتظار خود را تنظیم نمایید. همچنین می توانید از میان تم ها و قالب های ساخته شده و پیش فرض پوسته ی مورد علاقه خود را برای حالت شب برگزینید.

اتصال و ورود به وبسایت ها به وسیله ی تلگرام

از این پس تلگرام نیز می تواند ورود و عضویت شما را هچون سرویس هایی مانند گوگل و یاهو تسهیل نماید. وبسایت ها می توانند با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط این شرکت این سرویس را بر روی وبسایت خود استفاده نمایند.

 

این ویژگی ها در آی او اس نیز در دسترس خواهند بود.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار