ثبت نام

بررسی بازی بن تن مبارز ؛ فضایی ها را از زمین بیرون کنید

b10f

همه ما بن تن را به خاطر داریم. همان پسرک انیمیشنی که با ساعت خارق العاده ی خود ، آمیتریکس ، به هیولاهای غول پیکر و گاهی اوقات عجیب تبدیل میشد تا با دشمنان خود مبارزه کند. پسرکی که به مبارزه با فضایی ها می پرداخت و آن ها را از زمین خارج می کرد.

 

بن تن مبارز

 

 

بازی بن تن مبارز کاری از استدیو بازی سازی A3 است که این پسرک کارتونی محبوب را شبیه سازی کرده و با ایجاد گیم پلی جذاب خود توانسته است کاربران بسیاری را جمع کرده لحظات مفرحی و البته هیجان انگیزی را برای کاربران خود مهیا کرده است . بیش از ۲۱ هیولای مختلف نیز توسط سازنده ی بازی آماده شده است که می توان در مراحل مختلف بازی در آن ها استفاده نمایند.

 

بن تن مبارز در سه سطح مختلف به سه شخصیت مختلف از بن تن طراحی شده است .هر سطح از بن تن مبارز در ۱۵ مرجله ی متفاوت و جذاب  طراحی شده است که با عبور از مراحل مختلف بازی با مراحل سخ تری در بازی موجه خواهید شد که باید با افزایش نیرو ها و حون خود قدرت لازم را برای عبور از هر این مراحل را به دست آورید. اما بن تن در این بازی از همان ساعت مخصوص خود بهره می برد که می تواند از با استفاده از آن به هیولاهای مخلف تعبیه شده در این بازی تبدیل شود و قدرت های ویژه آن ها را به دست آورد.

 

 

اما همانطور که گفتیم بن تن مبارز در سه سطح و با سه شخصیت مختلف از بن تن طراحی شده است که هر کدام از این سطوح از ۱۵ مرحله تشکیل شده اند (مجموعا ۴۵ مرحله) . هر یک از حالات مختلف از بازی مدل خاصی را پیروی می کند که به صورت جداگانه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

 

۱ . سطح یک (کودکی بن تن) : در این سطح از بازی دروازه ای در هر یک از مراحل بازی تعبیه شده است که تا زمانی که تمامی موجودات فضایی حمله کننده به زمین را در این مراحل نابود نکنید و سکه های موجود در فضای بازی را جمع آوری نکنید دروازه بازی برای شما فعال نخواهد شد . با انجام این کار ها دروازه ی مرحله برای شما فعال خواهد شد و عبور از آن به منزله ی عبور از مراحل این سطح است.

 

۲ . سطح دو (نوجوانی بن تن) : سطح دو از بازی جاییست که شما باید در شهر بازی اوتوبوس فضایی ها بازی را در شهر بیابید و با کشتن موجودات فضایی اطراف اوتوبوس و رسیدن به آن ، نابودش کنید.

 

۳ . سطح سه (جوانی بن تن) : در این سططح از بازی شما باید در تمام شهر ساخته شده بگردید و با پیدا کردن موجودات فضایی پراکنده در بازی آن ها را نابود کنید تا بتوانید به مراحل بالاتر راه پیدا کنید .

 

 

نیرو ها و جان

 

در برخی از مراحل بازی برای عبور از مراحل به مشکل بر خواهید خورد و نمی توانید از سد مهاجمان این بازی عبور نمایید . در این شرایط لازم است که با استفاده از سکه هایی که در مراحل مختلف بازی جمع آوری کرده اید و یا سکه هایی که از طریق فروشگاه بازی خواهید خرید جان های اضافی و همچنین نیروهای ویژه را (که در هیولاهای بازی متاوت خواهند بود) خریداری نمایید تا بتوانید از سد این مهاجمان عبور نمایید .

 

نیروهای ویژه ی بازی از طریق گزینه ی رعد در هر مرحله قابل استفاده است که میتوانید از آن ها استفاده نمایید.

 

 

طراحی ، گرافیک و صدا

 

طراحی منو های بازی آن چنان قابل توجه نیست اما با توجه به ماهیت بازی و آنچه که از انیمیشن محبوب گذشته های مان به خاطر داریم میتوان از ضعف طراحی منو های بازی چشم پوشی کرد . مخصوصا هنگامی که با طراحی خوب شخصیت های و هیولاهای بازی برخورد خواهید کرد. همچنین شهر بازی نیز از شرایط قابل قبولی برخوردار است .

 

اما نقطه قدرت بازی صدا گذاری خوب آن است . صداهای مختلفی هیولاهای مختلف به خوبی برای آن ها انتخاب شده است و صدای بازی تا حد زیادی بر هیجان بازی می افزاید (حتما با صدا بازی نمایید)

 

جمع بندی و ایرادات کلی

 

اما در میان بررسی بازی با ایرادی جزئی روبرو شدیم. هنگام استفاده از ساعت بازی شخصیت های بازی در برخی از دستگاه ها به صورت سفید رنگ (غیر قابل تشخیص) نمایش داده می شود . با این وجود بن تن مبارز می تواند یک سرگرمی معیج برای علاقه مندان به سبک اکشن باشد که ساعت ها شما را پای دستگاه های اندرویدی شما خواهد نشاند .

 

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open