ثبت نام

ایسوس زنفون ۵ احتمالا با صفحه نمایش ۱۸:۹ اینچی عرضه خواهد شد

asus

با تایید ایسوس سری حدید سری زنفون یعنی زنفون ۵ در تاریخ ۷ اسفند ماه سال جاری (۲۷ فوریه) به صورت رسمی معرفی خواهد شد اما صحبتی درباره این دستگاه از سوی کمپانی ارائه کننده ی این دستگاه نشد. حال تصاویری از نسل جدید این دستگاه ها (یکی از دستگاه ها) منتشر شده است که اطلاعات اندکی درباره دستگاه مذکور به ما خواهد داد.

عکس منتشر شده که به نظر می رسد از دفترچه ی راهنمایی دستگاه جدید ایسوس باشد زنفون ۵ را از همه ی زوایا نشان می دهد . اطلاعات حاکی از کاربرد صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی با نسبت تصویر ۱۸:۹ در این دستگاه خواهد بود. از دیگر موارد می توان به این موضوع اشاره کرد که این شرکت جک صدا را از دستگاه حذف نکرده و این گیرنده در بالای دستگاه قرار خواهد داشت.پورت میکررو یو اس بی این دستگاه در میان دو اسپیکر در پایین دستگاه تعبیه شده است.

احتمالا باید یک گوشی با سخت افزار متوسط را از این کمپانی انتظار داشته باشیم. این دستگاه در MWC 2018 با اندروید ۸ اوریو به بازار معرفی خواهد ش اما هنوز اطلاعات جدیدی از زمان دقیق رسیدن دستگاه به بازار و قیمت آن در دسترس نیست.

منبع :
PHoneArena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار