دیجی نما

زبان فارسی به صورت رسمی به تلگرام اضافه شد

مدتی پیش اخباری مبنی بر انتشار زبان فارسی برای اپلیکیشن تلگرام که درصد بالایی از کاربران آن را کاربران فارسی زبان تشکیل می دهند به گوش ها می رسید. جال شب گذشته اعلان هایی مبنی بر انتشار و این زبان در تلگرام برای فارسی زبان ها به دست کاربران دستگاه های مختلف این سرویس رسید . خبری که برای بسیاری از کاربران این دستگاه ها بسیار خوشحال کننده است.

 

 

با بروز این تغییر کاربران می توانند در دستگاه های اندرویدی و آی او اس خود با مراجعه به قسمت تنظیمات > زبان ها از میان گزینه های موجود زبان فارسی را انتخاب نمایند تا تلگرام آن ا به صورت کامل راستچین و البته فارسی شود. این بروز رسانی برای دستگاه های اندرویدی و همچنین ios ارائه شده است و هنوز به نسخه های دستکتاپ این اپلیکیشن نرسیده اند.

 

گفتنیست که این بروزرسانی یک بروزرسانی سروری بوده و نیازی به بروزرسانی نرم افزار به نسخه های جدید از طریق مارکت ها نیست . پیش از این کاربران فارسی زبان دستگاه ها برای استفاده از زبان فاررسی مجبور بودند از ربات های فارسی ساز و یا نسخه های غیر رسمی این پیام رسان استفاده نمایند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار