ثبت نام

طبق آمار ها ۶۵ درصد از دستگاه های اپل به آی او اس ۱۱ به روزرسانی شده اند

apple-ios-11-review-header

کمپانی اپل ماهانه اطلاعات دقیق آماری را در رابطه با میزان نصب نسخه های مختلف سیستم عامل خود بر روی دستگاه های تولیدی شرکت ارائه میکند. حال این شرکت اطلاعات جدیدی را از میزان تقسیم این نسخه ها و بالاخص نسخه جدید را در میان کاربران منتشر کرده است که نشان دهنده ی رشد فوق العاده ی نسخه ی ۱۱  است.

 

با تایید اپل ۶۵ درصد از آیفون و آی پد ها در حال حاضر آی او اس ۱۱ را بر روی خود استفاه خواهند کرد. همچنین ۲۸ درصد از کاربران نیز نسخه ۱۱ یعنی نسخه قبل رو استفاده می کنند.۷ درص از کاربران دستگاه های اپل نیز هنوز بر روی نسخه های پیش از آی او اس ۱۰ باقی مانده اند.

این آمار با توجه به اپ استور یعنی مارکت اختصاصی این شرکت در اواسط ماه ژوئن اندازه گیره شده است (حدود دوروز پیش) . نکته خوشحال کننده برای این شرکت ادامه داشتن روند مهاجرت کاربران این شرکت به نسخه ی جدید تر است که نشان از موفقیت شرکت خواهد بود.البته سال گذشته در همین زمان بیش از ۷۵ درصد از کاربران این شرکت به نسخه ی ۱۰ انتقال یافته بودند و شرکت از رشد و موفقیت بیشتری در ارائه ی سیستم عامل جدید خود بهره میبرد.

منبع :
PHoneArena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار