دیجی نما

بررسی بازی فندق ؛ کشف واژگان از دل حروف

بازی های معمایی از محبوب ترین بازی های اندرویدی در میان کاربران ایرانی دستگاه های اندرویدی می باشد . این دسته از بازی ها در صورت جذابیت و البته آمیجتن اندکی خلاقیت به این بازی ها می توانند از جمله بازی های اعتیاد آور باشند. بازی فندق یکی از همین بازی هاست که آمیخته ای از ایده ای نو آورانه و البته فرمی خلاقانه است که توسط تیم خلاق پلاس ناین گیمز ساخته شده است.

 

 

 

در فندق شما باید از میان حروفی که در روبروی خود می بینید کلمات مخفی را بیابید و جایگاه هایی را که در اختیار شما قرار گرفته است پر کنید. شیوه یافتن کلمات به این نحو است که باید حروفی را که در برابر شما قرار گرفته است با استفاده از انگشتان دست به یک دیگر متصل کنید تا کلمات جدید را در این میان بیابید. بیش از ۴۰ فصل شامل بیش از ۳۰۰ مرجله در آخرین نسخه ی این بازی فراهم شده است. در مراحل این بازی جایگاه هایی شامل دو ، سه و یا چهار حرف برای هر کلمه در جلوی شما قرار خواهد گرفت

 

با عبور از هریک از مراحل بزی با مراحل سخت تر و دشوار تر روبرو خواهید شد. کلمات مورد نیاز برای عبور از هر مرحله به مرور زمان بزرگ تر شده و جای خالی بیشتری در جلوی شما خواهد بود. البته در صورتی که هر یک این مراحل برای شما بیش از اندازه سخت و غیر قابل حل باشند می توانید از داخل بازی تصویر مرحله را برای دوستان خود ارسال نمایید تا آنها در حل معما های پیش رو شما را راهنمایی نمایند.

 

 

 

گیم پلی بازی

 

اما در هر مرحله از این بازی در برابر شما چند جای خالی دو ، سه و یا چهار حرفی قرار دارد که شما باید کلمات را از میان حروف موجود بسازید .بر روی برخی از جاهای خالی در بازی ستاره هایی قابل مشاهده هستند که پاسخ به هر یک کلمات داره ستاره باعث می شود تا به ازای هر ستاره ۵ سکه به شما تعلق بگیرد .گفتنیست ک در هر زمان می توانید جای حروف را با استفاده از کلید چرخش موجود در بازی جابجا کنید.

 

 

در قسمتی از بازی شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا برخی از کلمات حدس زده شده که اتفاقا بار معنایی نیز دارند جزو پاسخ ها شمرده نمیشوند در حالی که کاملا صحیح هستند . بر خلاف تصور شما این کلمات به عنوان پاسخ های مخفی بوده و با پیدا کردن تعدادی از این نوع کلمات می توانید سطح خود را افزایش و سکه دریافت کنید. با افزایش هر سطح ۵ گزینه ی مخفی به تعداد قبلی برای افزایش سطح لازم است . البته در صورتی که قکر می کنید که برخی از کلمات مخفی را در مراحل قبلی پید نکرده اید ی توانید با مراجعه به لیست مراحل بازی مراحل قبلی را مجددا بگذرانید.

 

نکته ی دیگر این است ک با گذشت از چند مرحله و تکمیل هر یک از فصول بازی (بیش از ۴۰ فصل) صندوق هایی در مقابل شما قرار خواهند گرفت که انتخاب هر کدام از آن ها جوایزی را برای شما به همراه خواهند داشت.

 

همچنین در صورتی که در برخی از مراحل بازی با مشکلاتی در حل معما های مراحل مواجه شدید می توانید با پرداخت ۱۲۰ سکه از سکه های کسب شده در مراحل قبلی یک حرف را مشاهده نمایید . همچنین با مراجعه به فروشگاه می توانید سکه های خود را با پرداخت مبلغی اندک افزایش دهید.

 

 

 

رابط کاربری و صدا

 

اما از لحاظ رابط کاربری این بازی از گرافیک و طراحی مناسبی در ساخت خود بهره خواهد برد و طراحان بازی وقت زیادی را برای طراحی گرافیک بازی صرف کرده اند و محیط بازی در هنگام بازی به هیچ وجه خسته کننده نخواهد شد.صدای های موجود در بازی میز بسیار مناسب بوده و در هنگام بازی تمرکز ا از شما نخواهند گرفت.

 

به طور کلی فندق یک بازی مهیج و الیته اعتیاد آور است که می تواند ساعت ها شمارا پای دستگاه های اندرویدی خود نگه داشته و علاوه بر سرگرم کردن شما می توانید ظرفیت هوشی شما را نیز افزایش دهد.البته در برخی مراحل سخت بازی جای برخی از راهنماهای دیگگر نیز حس می شوند که کاربر بتواند با راحتی بیشتر (بدن کاهش بیش از ح سختی و جذابیت بازی) از برخی از مراحل عبور کند و به ادامه ی بازی بپردازد.

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار