ثبت نام

رندر های جدید نشان دهنده این هستند که تنها گلکسی S9+ از دوربین دوگانه بهره خواهد برد

۱۷۱۲۲۰-samsung-galaxy-s9-case

Olixar و MobileFun سابقه فوق العاده ای در انتشار اطلاعات دستگاه های سامسونگ پیش از انتشار داشته اند. حال این دو رسانه تصاویر جدیدی از رندر قاب های دستگاه های پرچمدار سل بعدی کمپتنی سامسونگ منشر کره اند ه بری از تفاوت های این دو دستگاه را برای کاربران و علاقه مندان مشخص خواهد کرد.

تفاوت آشکار نسخه های معمولی و پلاس د دوربین دوگانه ی دستگاه است. تنها مدل پلاس دوربین دوگانه را همراه خواهد داشت. نسخه های معمولی احتمالا از ظاهری مشابه با دو نسل قبلی برخوردار است که در اندازه نمایشگر و باتری و برخی از نکات سخت افزای تفات خواهند داشت.

این تصاویر تاییدیست بر شایعاتی که روز های گذشته در ارتبط با این دستگاه ها منتشر شده بود. با این حساب سامسونگ برای سال آینده سه خط تولید را برای پرچم دارانش خواهد داشت. اس معمولی اس پلاس و سری نوت.

همانطور که شایعات نیز پیش از این اعلام شد حسگر اثثر انگشت به زیر دوربین منتقل خواهد شد .این مراجع اعتقاد دارند که این دستگاه ها در اواسط فوریه معرفی خواهد شد و در تارخ ۲۸ فوریه به بازار راه خواهد یافت

منبع :
Gsmarena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار