ثبت نام

بررسی بازی دبرنای آنلاین ؛ چالش شانس ، سرعت و مهارت

dabernaonline

دبرنا ، دبل نا یا به عبارتی بازی (Tombola) از محبوب ترین بازی های خوانوادگی ، بسیار ساده و البته مهیج در میان همه افراد دنیا و بالاخص ایرانی هاست . برای بازی دبر نا طبیعتا تعداد بسیار زیادی از افراد برای شرکت در بازی نیاز هستند و در سایر  زمان ها افراد نمی توانند این بازی را انجام دهند. حال استدیو خلاق اسید گرین گیمز این بازی مهیج و دوست داشتنی را به شکلی خاص و البته با کمی تغییر سبک بازی برای کاربران فراهم کرده است.

 

 

 

در نسخه ی اصلی دبرنا که به وسیله کاغذ های ویژه و مهره بازی می شوند باید یک صفحه ی کامل و یا نصف آن را برای برد کامل یا نیمه پر کرد اما در بازی ساخته شده برای سیستم عامل اندروید کافیست تا یک ردیف افقی ، عمودی و یا مورب ۵ تایی را پر کنید تا بتوانید یک صفحه را دبرنا کنید.

 

 

از لحاظ گرافیکی دبرنای آنلاین از طرحی فوق العاده مناسبی برخوردار است. به نحوی که حتی این طراحی به تناسب با منابت های متفاوت ملی تغییراتی را به سرعت در خود می بیند. تناسب اجزای در صفحه های مختلف چند دستگاه اندرویدی متفاوت با نسبت های مناسبی در کنار یکدیگر چیده شده اند و کیفیتی مناسب را برای کاربر ایجاد خواهند کرد.

 

اما از لحاظ جلوه های صوتی نیز دبرنای انلاین کیفیت مناسبی دارد . به غیر از صدای زمینه ی بازی فرکان های صوتی برای اجرای راحت تر بازی ضبظ شده اند که برای خواندن گوی ها وهمچنین اعلام دبرناهای موجود استفاده خواهند شد.

 

همچنین از آنجایی که دبرنای آنلاین یک بازی کاملا اینترنتی و متوصل به کاربران است این بازی باید از سرور های خوب و سریع بهره می برد که در آزمایش ها سرور ها مناسب بوده و هیچ گونه اختلالی در آنها به وجود نمی آمد.

 

 

اما برای انجام بازی شما باید تعدادی کارت بازی را با پرداخت بلیط های خود تهیه کنید که در آنها در پنج ستوتن حروفی ۵ عدد نوشته شده است آغاز می شود. هرچه کارت های بیشتری تهیه کنید طبیعتا از شانس بیشتری برای پیروزی برخوردار خواهید بود. همچنین برای این کار شما به سرعت و مهارت بیشتری نیز نیاز دارید. کارت ها زا می توانید در تعداد ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۸ و ۱۶ تهیه کنید . در هر دست تا ۴۰ نفر می توانند به صورت آنلاین به بازی بپردازند. همچنین در هر دست ۱۰ کارت  میتوانند دبرنا شوند و پس از دبرنای کارت آخر بازی به اتمام می رسد.

 

گوینده ی بازی به ترتیب بیرون آمدن گوی ها در بالا آنها را بلند اعلام میکند. در صورتی که که عدد و حرف اعلام شده در کارت شما بود آنرا انتخاب میکنید و در غیر این صورت در کارت های دیگر خود به دنبال آن میگردید . حتی گاهی ممکن است عدد اعلام شده در هیچ یک از کارت های شما موجود نباشد. به طور مثال گوینده ی بازی گوی د ۵ را اعلام میکند .شما باید این گوی را در کارتهای خود یافته و انتخاب کنید. حتی می توانید پس از اینکه گوی بعدی نیز اعلام شد این کار را انجام دهید.

 

در هنگامی که گوی ها اعلام و گزینه ها را انتخاب میکنید ممکن است در یکی از کارتهای شما یک ردیف افقی ، عمودی و یا مورب کامل پر شوند . در این زمان است که شما باید بر روی عبارت دبرنا ضربه زنید تا کارت مورد نظر شما برنده شود . هر تعداد کارت بیشتری را در یک بازی دبرنا کنید طبیعتن سکه و جام بیشتری خواهید گرفت.

 

با پیدا کردن گوی هادر بالای تصویر یک دایره ی آبی رنگ در بالا به عنوان امتیازات ویژه پر می شوند. اگر هنگامی که گوب پر شد روی آن کلیک کنید برخی از اعداد خالت ویژه ای به میگیرند و تنها با پیدا کردن آن ها می توانید برگه ی خود را دبرنا کنید .همچنین برخی از جایگاه ها نیز سکه هایی را در خود جای داده اند. امکان چت توسط المان های آماده نیز در میان کاربران فراهم شده است و کاربران در حین بازی می توانند با یکدیگر مکالمه های محدود را انجام دهند.

 

یکی از مشکلات و ایراداتی که می توان به بازی گرفت این است که نمی توان با دوستان و آشنایان از خود به بازی برداخت و تنها می توان با کاربران ناشناس بازی را دنبال کرد.

 

 

وارد کردن کد دوستان و کد های اعلام شد در کانال بازی می تواند جوایز بسیاری را برای شما به همراه بیاورد. به طور کلی دبرنای آنلاین در عین سادگی یک بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور است که می تواند ساعت هایی متوالی شما را سرگرم کند.

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار