ثبت نام

آمار حاکی از نصب کم تر از ۱ درصد اندروید اوریو در دستگاه های اندرویدی است

android_oreo_738

با وجود اینکه دستگاه های آی او اسی موجود در بازار که آی او اس ۱۱ را پشتیبانی می کنند با سرعتی کمتری از نسخه های قبلی این ورژن را دریافت می کنند اما این نسخه بیش از ۶۰ درصد از دستگاه ها را اشغال کرده است. با این حال با گذشت دوماه از ارائه ی نسخه ی جدید سیستم عامل رقیب این نسخه تنها در کمتر از یک درصد از دستگاه های اندرویدی نصب شده است.

 

 

البته ممکن است این مقایسه آنچنچنان منظقی به نظر نرسد اما حقیقت این است که گوگل و شرکت های تولیدکننده ی دستگاه های اندرویدی در این زمینه بسیار ضعیف عمل میکنند. البته شاهد رشدی ۰٫۲ درصدی برای این نسخه از اندروید نسبت به ماه های گذشته هستیم که انچنان چشم گیر نیست.

 

آمار منتشر شده نشان می دهد که در حال حاضر نسخه ی ششم از سیستم عامل اندروید یعنی مارشمالو بیشترین نصب را در میان دستگاه های اندرویدی دارد.نزدیک به ۳۰ درصد از کاربران دستگاه های اندرویدی از این نسخه استفاده می کنند. نسخه های لالی پاپ و کیت کت نیز به ترتیب با ۲۶٫۳ درصد و ۱۳٫۴ درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

 

آمار منتشر شده توسط گوگل با توجه به دستگاه هایی که استور گوگل را در خود دارند محاسبه شده اند و دقیق هستند.

منبع :
Phonearena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار