دیجی نما

کمپانی ال جی اندروید اوریوی بتا را برای وی ۳۰ و وی ۳۰ پلاس عرضه کرد

ال جی نسخه ی بتا ی اندروی اوریو را برای برخی از کاربران دستگاه های وی ۳۰ و وی ۳۰ پلاس عرضه نمود . این بروزرسانی که شامل برخی ویژگی های اندروید ۸ از جمله حالت تصویر در تصویر این سیستم عامل است حجمی معادل ۱٫۲ گیگابات را دارا خواهد بود. همچنین در میان لیست تغییرات این بروزرسانی آخرین پچ امنیتی این شرکت نیز قابل مشاهده است.

 

 

 

 

البته این به این معنی نیست که همه ی کاربران این دستگاه ها این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد و این بروزرسانی فعلا در همان کشور منبع این کمپانی یعنی کره ی جنوبی ظهور کرده است. این کمپانی با این کار تمامی عیوب و ایرادات سیستم عامل خود را متوجه شده و در نسخه های پایدار آنها را رفع خواهد کرد.

 

 

گفتنیست طبق اعلام های قبلی این شرکت در ماه دسامبر نسخه ای پایدار از اندروید اوریو را برای کاربران این دستگاه ها در کره ی جنوبی منتشر خواهد کرد . یقینا پس از مدتی کوتاه این بروزرسانی فراگیر تر شده و این نسخه به سایر نقاط جهان نیز ارسال خواهد شد. همچنین دستگاه های جی نیز با فاصله ای اندک نسبت به دستگاه های وی ۳۰ و وی ۳۰ پلاس برای کاربران این دستگاه ها معرفی شده و برای دستگاه های آن ها ارسال خواهد شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار