دیجی نما

لیست دستگاه های سامسونگ که اندروید اوریو را دریافت می کنند به بیرون درز رد

سامسونگ یکی از کمپانی هایی است که هرگز درباره ی زمان ارائه ی آخرین نسخه های اندروید برای دستگاه های خود سخنی به میان نخواهد آورد.البته معمولا این شرکت حدید ترین نسخه ها را در مدتی دوساله به همه ی دستگاه های خود که توانایی دریافت و کشش لازم رادارند ارسال می کند. احتمال می رفت که حتی پرچم دار دو سال پیش یعنی گلکسی اس ۶ نیز این بروز رسانی را دریافت کند.

 

در یکی از شبکه های اجتماعی چینی لیستی به عنوان دستگاه هایی که این کمپان جدید ترین نسخه های انروید را برای آنها ارائه خواهند کرد منتشر شده است که نشان می دهند این شرکت قصد دارد تا این سیستم عامل را برای بسیاری از دستگاه های خود منتشر نماید.

 

 

تبلت های سامسونگ دستگاه های سال ۲۰۱۷ این شرکت و حتی دستگاه های اس ۶ ، اس ۶ اج و اس ۶ اج پلاس نیز در لیست این شرکت قرار دارد. نکته ی دیگر در ی زمینه این است که دستگاه های ان کمپانی که در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد نیز در این لیست دیده می شوند . این به این معنا خواهد بود که این دستگاه ها احتمالا با اندروید نوقا عرضه خواهند شد و در آینده نسخه ی ۸ را دریافت خواهند کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار