دیجی نما

از این پس می توانید در اینستگرام برای پیوستن به لایو دوستانتان درخواست بدهید

با انتشار نسخه ی جدید اینستگرام از این پس راحت تر می توانید با دوستانتان استوری های لایو را به صورت مشترک اجرا نمایید. در آپدیت جدید این برنامه در هنگامی که دوست شما (شخصی که شما فالو کرده اید و او نیز شما را فالو کرده است) در حال ارسال یک ویدیو لایو از طریق استوری اینستگرام خود است کلید درخواست برای شما ظاهر می شود که در صورت کلیک بر روی آن و تایید درخواست شما از طرف دوستاتن می توانید به صورت مشترک لایو را اجرا نمایید.

 

درخواست شما از طریق نظرات پخش لایو به فرد مقابل شما نشان داده خواهد شد. همچنین هنگامی که فر مقابل در خواست شما را قبول کرد صفحه به دو قسمت مساوی تقسیم خواهد شد و شما به این استوری می پیوندید . گفتنیست که شما هر وقت ک بخواهید می توانید از استوری خارج شوید .

همچنین نماد دو صورتک که پیش از این برای شروع استوری های مشترک استفاده می شد از این پس از طریق نمایش عددی کوچک با رنگ قرمز بر روی آن تعداد درخواست های موجود برای ارائه این نوع از استوری ها را به شما نشان خواهد داد .البت با وجود این تغییرات همچنان امکانات قبلی این ویژگی دست نخورده باقی مانده است.

این ویژگی با ارائه ی نسخه ی ۲۴ این برنامه در هردو نسخه ی آی او اس و اندروید برای کاربران فراهم شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار