دیجی نما

از این پس می توانید در نسخه ی مرورگر موبایل اینستگرام استوری اضافه کرده و تصاویر را ذخیره کنید

بعد چند ماه پیش اینستگرام توانایی مشاهده ی استوری ها را برای کاربرانی که از نسخه ی مرورگر موبایل این شبکه استفاده می کنند اضافه کرد اما کاربران این مورد نمی توانستند از طریق مرورگر استوری های جدید را در اکانت خود ارسال نمایند و این امکان تنها از طریق اپلیکیشن های رسمی این سیستم عامل فراهم بود. حال این شرکت این امکان را به همراه امکان ذخیره سازی پست ها برای کاربران مهیا کرده است.

 

 

برای ارسال یک استوری در این نسخه تنها کافیست تا بر روی نماد دوربین در گوشه ی سمت راست بالای نسخه ی وب این پلتفرم در تلفن همراه خود کلیک کرده تا بتوانید از میان تصاویر موجود در دستگاه خود یکی را برای استوری قرار دهید. پیش از این کلید پیدا کردن افراد جدید در جایگاه قعلی کلید ارسال استوری قرر داشت که این کلید به سمت مقابل منتقل شده است.

 

 

همچنین اینستگرام قابلیت ذخیره سازی تصاویر برای شاهده در آینده را نیز از طریق افزودن کلید بوکمارک به گوشه ی پایین سمت راست هر تصویر که پیش از این در نسخه ی اصلی برنامه اضافه شده بود را به این نسخه از وبسایت اضافه کرد. با این اوصاف نسخه ی وب این وبسایت در موبایل تنها به دلیل نداشتن قابلیت پیام رسانی با سایر سخه ها تفاوت دارد .

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار