ثبت نام

نسخه ی ۴٫۵ تلگرام معرفی شد ؛ هرآنچه باید در باره ی نسخه ی جدید تلگرام بدانید

ee6f90d2bcba222fe4

روز گذشه نسخه ی جدید تلگرام یعنی نسخه ی ۴٫۵ این پیام رسان محبوب در میان ایرانیان به صورت رسمی در مارکت های معتبر منتشر شد . با ارائه این نسخه تغییرات زیادی در ساتار برنامه ایجاد شده و همچنین امکاناتی نیز به این پیام رسان اضافه شده است که بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

ارسال تصاویر به صورت آلبوم

 

اولین تغییری که با آن مواجه خواهید شد این است که در هنگام ارسال تصاویر یا ویدیو هایی که برای ارسال بیش از یک مورد را انتخاب کرده اید موارد انتخاب شده به صورت آلبوم هایی که از این عکس ها و تصاویر تشکیل شده اند برای فرد مورد نظر شما ارسال خواهد شد و دیگر حالتی پراکنده به خود نخواهند گرفت.

 

همچنین با انتخاب یکی از این تصاویر می توانید در میان سایر تصاویر و ویدیو های موجود در همان آلبوم با حرکت دست جابجا شوید.در هنگام ارسال آلبوم ها می توانید تا ۱۰ مورد را برای هر آلبوم انتخاب نمایید. همچنین این اختیار را دارید تا ترتبی دقیق تصاویر ارسالی را به صورت دقیق مشخص نمایید.

 

 

مشاهده ی راحت تر تصاویر پروفایل

 

همچنین در نسخه ی جدید منتشر شده در هنگام مشاهده تصاویر پروفایل افراد مختلف ، گروه ها و یا کانال ها همه ی تصاویر به صورت تصاویر بند انگشتی در زیر تصویر اصلی به نمایش در ما آیند که جابجایی در میان تصاویر پروفایل را برای شما راحت تر می کنند.

 

 

قابلیت ذخیره ی پیام ها

 

در نسخه ی جدید با فشردن کلید هدایت پیام (Forward) در هر در میان لیست چت ها گزینه ای نیز با عنوان Saved Messages یا همان پیام های ذخیره شده را در برابر خود خواهید دید که با انتخاب آن پیام به با نام و تصویر خود آن شخصی که این پیام را برای شما ارسال کرده است به لیست پیام های ذخیره شده ارسال خواهد شد. همچنین برای هر پیام گزینه ای با عنوان Go To نیز برای شما فراهم شده که شما را مستقیما به پیام اصلی منتقل خواهد کرد.

 

 

زبانه ی Saved Messages همواره ر بالای منوی اشتراک گذاری شما قابل مشاهده است. همچنین این زبانه در منوی کناری و همچنین لیست گفتگو ها نیز قابل دسترسی خواهد بود.

 

 

 

بهبود جستجو

 

با تغییر الگوریتم اپلیکیشن تلگرام در زمینه ی سرچ شاهد قدرت بیشتر بخش جستجوی اپلیکیشن خواهیم بود به طوری که با جستجوی عمومی برای کانال ها و ربات ها موارد محبوب تر در صدر لیست جسنجو ها به نمایش در می آیند.

 

پیام ها را در کانال ها پین کنید

 

همچنین در نسخه ی جدید امکانی نیز برای مدیران کانال ها فراهم شده است. مدیران کانال ها از این پس امکان پین کردن پیام ها که پیش از این برای مدیران گروه های تلگرام فراهم شده بود را در دسترس خواهند داشت و می توانند پیام ها را به بالای صفحه ی پیام ها در کانال خو بچسبانند.

 

 

تغییرات جدید برای آی او اس ؛ سازگاری با آیفون ایکس

 

نسخه ۴٫۵ تلگرام تغییراتی را نیز برای کابرای آی او اس به همراه آورده است .بهغیر از موارد گفته شده چند تغییر ظاهری را می توانید در این نسخه مشاهده نمایید. همچنین تلگرام  کاملا با پرچمدار جدید اپل یعنی آیفون ایکس سازگار شده است.

 

برای دانلود نسخه ی جدید به کافه بازار مراجعه نمایید:

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار