ثبت نام

با اعلام اچ ام دی نوکیا ۸ به زودی به اندروید ۸ بروز خواهد شد

nexus2cee_nokia-8-oreo-beta-728×443

با توجه به اعلام های قبلی اچ ام دی این شرکت قصد دارد تا تمام دستگاه های نوکیای اندرویدی تولید خود را به اندروید ۸ یعنی اوریو ارتقا دهد.تنها نکته نامعلوم زمان ارائه ی آپدیت ها برای هر کدام از دستگاه هاست. مشخص است که این دستگاه ها همزمان این بروزرسانی را دریافت نخواهند کرد و احتمالا قدرتمند ترین دستگاه این شرکت یعنی نوکیا ۸ اولین دستگاهیست که این بروزرسانی را دریافت خواهد کرد.

 

با اعلام مدیر اجرایی این شرکت Juho Sarvikas در اکانت رسمی توییتر خود صاحبان این دستگاه ها باید خود را برای یک بروزرسانی کامل به اندروید ۸ آماده کنند . مدیر اجرایی اچ ام دی تایید کرد که کاربران این شرکت پس از ارائه ی نسخه بتا این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

Juho Sarvikas در توییتر خود نوشت :

ما در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ کاربر در #nokiamobilebetalabs (کاربران نسخه ی بتای اندروید ۸) داریم. از بازخورد ها ی شما تشکر می کنیم . ما به آنها گوش داده و با توجه به آنها اقداماتی را انجام داده ایم  و به زودی بروزرسانی اندروید اوریو را برای همه عرضه خواهیم کرد.

نوکیا ۷ ،۶ ،۳ و ۲ نیز دستگاه های بعدی این شرکت هستند که این بروزرسانی را دریافت می کنند اما زمان دقیق آن مشخص نیست.

منبع :
Phonearena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار