دیجی نما

توییتر رسما محدودیت ۱۴۰ کاراکتر را به ۲۸۰ کاراکتر تغییر داد

میکرو بلاگ توییتر به صورت رسمی محدودیتی را که به کاربران اجازه ارسال هایی با بیش از ۱۴۰ کاراکتر را نمی داد تغییر داده و این محدودیت را برای کاربران خود به ۲۸۰ کاراکتر برای هر ارسال رسانده است. این شبکه ی اجتماعی که کاربران زیادی را نیز در کشور خودمان دارد این حرکت خود را به صورت آزمایشی از چند هفته پیش برای کاربران مشهور و حرفه ای خود آغاز کرده بود که این شرکت توانست آمار جالبی را از این حرکت آزمایشی خود به دست بیاورد.

محدودیت 280 کاراکتری توییتر

در آمار به دست آمده تنها ۵ درصد از توییت های ارسال شده بیش از ۱۴۰ کاراکتر را در بر داشتند .در این آمار تنها ۲ درصد از کاربرانی که این امکان را در اختیار داشتند توییت هایی با بیش از ۱۹۰ کاراکتر را ارسال کرده اند .به نظر می رسد کاربرانی که این امکان را در اختیار داشتند علاقه ی زیادی به ارسال توییت هایی بلند نداشته اند.

البته به گفتهتوییتر کاربران در برخی از زبان ها به دلیل بزرگی کلمات نمیتوانند با استفاده از ۱۴۰ کاراکتر مفهوم را به صور کامل برسانند و این تغییر به همین دلیل رخ خواهد داد. به طوری که کاربران کره ای ، چینی و ژاپنی که حروز زبان آنها گستردگی بیشتری در ارائه حروف دارند این آپدیت را دریافت نکرده و یا دیرتر از سایرین به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

با این تغییر عدد ۱۴۰ از کنار صفحه ی ارسال توییت ها حذف شد و دایره ی شمارشگر حروف به این بخش اضافه شده است که شمارا کاملا از حد شما آگاه می کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار