ثبت نام

معرفی اپلیکیشن زائر ؛ همسفر شما تا سرزمین عشق

ZAER

این روز ها بحث سفر به کربلا و پیاده روی از نجف تا کربلا در میان همه مسلمانان و بالاخص ایرانیان بسیار داغ است و ایرانیان از نقاط مختلف همگی به سمت کربلا حرکت می کنند .برای طی این مسافت بسیار طولانی به برخی از اطلاعات نیز نیاز دارید. زائر اپلیکیشنی فارسی زبان است که می تواند بسیاری از نیاز های مسافران را برای این سفر فراهم نماید. عمود ها ، نقاطی که اینترنت رایگان ارائه خواهند داد ، موکب های ایرانی  و….. اماکنی هستند که می توانید در برنامه به راحتی آن ها را پیدا کنید.

 

اپلیکیشن زائر می تواند اطلاعات بسیار زیادی را در باره ی مسیری که باید آن را طی کنید در اختیار شما خواهد گذاشت. به محض ورود به برنامه و ساخت اکانت خود با استفاده از شماره تلفن خود می توانید از امکانات این برنامه که کاملا رایگان در اختیار شما قرار دارد استفاده کنید. منوی اصلی یا به نوعی تب خانه مجموعه ای از محبوب ترین و پر استفاده ترین دسته بندی ها های این برنامه را روبروی شما قرار خواهد داد .

با انتخاب بخش اطراف من در منوی اصلی تمام اطلاعات موجود در دسته بندی های برنامه به ترتیب فاصله با شما (با توجه به مکان یاب تلفن همراه شما) در یست روبروی شما قرار خوهن گرفت . همچنین در بخش محتوای افلاین نیز می توانید به نقشه ی مسیری که باید طی کنید . همچنین زیارت اربعین بدون نیاز به اینترنت دسترسی پیدا کنید.

 

انتخاب هر کدام از دسته ها نزدیک ترین مورد را به شما نشان خواهد داد . مثلا اگر دسته ی wifi را از میان دسته بندی های موجود در برنامه انتخاب کنید می توانید نزدیک ترین نقاطی را که به شما این سرویس را ارئه می دهند با توجه به کان خود مشاهده نمایید.

همچنین با انتخاب هر کدام از نقاط سرویس دهنده می توانید به آن ها با توجه به خدمات ارائه داده شده امتیاز هید یا نظر خود ر درباره آن بنویسید تا زوار دیگر اطلاعات بیشتری از این نقطه در اختیار داشته باشند . همچنین نقطه مورد نطر نیز در نقشه برنامه برای شما قابل مشاهده خواهد بود .

 

همچنین زائر دسته بندی های متوعی را نیز در اختیار شما قرار داده است ،  بیش ۲۵ دسته بر اساس سرویس ها و خدماتی که در راه در اختیار شما قرار خواهد گرفت در برنامه فراهم شده اند. همچنین می توانید هر کدام از نقاط را به لیست محبوب ها اضافه کنید تا راحت تر به آن دسترسی داشته باشید و یا اگر به دنبال محل خاصی می گردید از طریق تب جستجوی برنامه آن را بیابید. به طور کلی زائر می تواند گزینه ی مناسبی به عنوان راهنمای سفر شما در اربعین باشد و تا مقصد شما را همراهی کند.

 

 • دانلود از کافه بازار
  دریافت
 • تبلیغات

  .

  .


  ارسال دیدگاه

  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
  طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار