ثبت نام

چگونه اینستگرام خود را فارسی کنیم؟

nintchdbpict000320745709

همانطور ک میدانید اینستگرام در آخرین تغییراتی که در نرم افزار خود اعمال کرد چند زبان را به این برنامه افزود که یکی از آنها زبان فارسی بود . این تغییر نه تنها می تواند زبان فارسی را بر روی اینستگرم اعمال کند بلکه تغییراتی را نیز در ساختار برنامه و جایگاه های کلید های آن خواهد گذاشت. با ما همراه باشید تا تغییرات و چگونگی این کار را برای شما بررسی نماییم.

چگونه زبان فارسی را اعمال کنیم

برای اعمال زبان فارسی بر روی اینستگرام کار آنچنان سختی را پیش رو ندارید . اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که در صفحه پروفایل اختصاصی حود بر روی کلید سه نقطه در گوشه ی بالا سمت راست که تنظیمات برنامه را باز خواهد کرد کلید نمایید.

با این کار صفحه ی تنظیمات برنامه  در جلوی چشمان شما قرار خواهد گرفت. در این زمان شما با رفتن به تب Setting و انتخاب گزینه ی Languages لیست زبان های قابل پشتیبانی اینستگرام را در جلوی خود می بینید.

در اینجا تنها کافیست تا از میان زبان های پشتیبانی شده وسط اینستگرام زبان فارسی را انتخاب کنید تا برنامه برای شما فارسی شود.

با انجام این کار برنامه به طور کامل برای شما فارسی خواهد شد. اعلان های اینستگرام ، نوشته های درون برنامه ، کلمات و… همه جزو مواردی هستند که با این کار به زبان فارسی تغییر داده خواهند شد.

 

نکته ی دیگر که می توان به آن اشاره کرد این ست که با انجام این کار تمامی کلید های برنامه که با ترتیب خاصی از چپ به راست چیده شده بودند به راست منتقل خواهند شد و برنامه کاملا راست چین می شود.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open