ثبت نام

جف بزوس دوباره به صدر ثروتمندان حهان بازگشت ؛ لیست ثروتمند ترین افراد جهان در سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۷

hive-contributor-profile-jeff-bezos

با انتشار لیست جدید اطلاعات مالی بلومبرگ و فوربس که اطلاعات جامع درآمدی افراد مختلف را در زمان های مختلف نشان می دهد جف بزوس مدیر عامل و مدیر اجرایی شرکت آمازون به عنوان بزرگ ترین سهام دار شرکت آمازون با گذر از بیل گیتس به صدر جدول ثروت مند ترین افراد جهان بازگشت.

 

در لیست جدید منتشر شده که برای سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۷ است ارزش سهام سهام شرکت آمازون از ۹۷۲٫۴۳ به ۱۰۵۸٫۰۹ افزایش قیمت داد تا به این ترتیب جف بزوس که ۱۲ درصد کل سهام آمازون را در اختیار دارد با افزایش ۱۰٫۵ میلیارد دلاری سرمایه و رسیدن به مبلغ ۹۳٫۸ میلیارد دلار به صدر ثروت مند ترین افراد جهان بازگردد.

 

یا توجه به این مساله که جف بزوس یک بار دیگر توانسته بود در صدر این لیست قرار بگیرد اما نتوانسته بود خو را در صدر این لیست حفظ کند باید ببینیم که آیا این وانایی را دارد که این بار خود را در این نقطه حفظ کند. علت رشد این سهام این شرکت تغییر استراتژی این شرکت بوده ک توانسته به خوبی سهام های این شرکت را بسیار ارزشمند تر از قبل کرده و جف بزوس را به صدر لیست بازگرداند.

 

در زیر می توانید لیست ۲۰ فرد ثروتمند جهان را در سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۷ را مشاهده نمایید که در آن پس از جف بزوس نام هایی آشنا همچون بیل گیس و مارک زاکر برگ قابل مشاهده است.

 

 

همچنین در زیر می توانید ۲۰ فرد ثروت مند حوزه ی تکنولوژی را مشاهده نمایید:

 

منبع :
Bloomberg
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار