ثبت نام

در آی او اس ۱۱ می توانید دستگاه را بدون کلید پاور خاموش کنید

ios-11-featured

همانطور که میدانید اگر شما قصد خاموش کردن دستگاه های آی او اس خود را همچون آیفون ها و آیپد ها داشته باشید باید خد اقل سه ثانیه کلید پاور را به صورت متمادی فشار دهید تا دستگاه شما خاموش شود. حال تصور کنید که کلید پاور دستگاه شما خراب شده است و با نگه داشتن هیچ عکس العملی را برای شما نشان نخواهد داد. حال اگر بخواهید تلفن خود را به دلایلی خاموش کنید احتمالا هیچ راهی را پیش پای خود نخواهید دید.

 

ما اگر شما یز از آن دسته افرادی هستید که نسخه ی آی او اس دستگاه خود را به آی او اس ۱۱ ارتقا داده این شرکت اپل یک راه حا نرم افزاری را در این سیستم عامل برای شما فراهم کرده است که می توانید از طریق آن دستگاه خود را بدون استفاده از کلید پاور خاموش نمایید .

 

 

برای ای کار شما کافیست تا به مسیر Settings > General  مراجعه نمایید و کلید Shut Down را که با رنگ آبی ر پایین این بخش تعبیه شده است را انتخاب نمایید. با این کار که البته همواره یک راح عل مناسب و همیشگی نیست مشکل شما برای خاموش کردن دستگاه آی او اسی شما حل خواهد شد.

 

به نظر می رسد با توجه به امکاناتی که اپل برای آی او اس ۱۱ معرفی کرده است کاملا عاقلانه است که شما نیز دستگاه خود را به این نسخه از سیستم عامل شرکت اپل بروزرسانی نمایید.

منبع :
Phonearena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open