ثبت نام

معرفی بازی خط برق ؛ به همه ی خانه ها برق برسانید

photo_2017-10-03_21-04-59

بازی های معمایی در جهان بازی های موبایل از جایگاه قابل توجهی برخوردار هستند که می توانند به افزایش قدرت ذهن شما نیز کمک کنند. بازی خط برق ساخته ی استدیو دیجی بازی از بهترین بازی های ایرانی ساخته شده در این سبک از بازی هاست.

 

پیش از این دیده بودیم بازی هایی که باید در آنها آب را به نقطه ای خاص برسانیم ، سوال هایی را حل کنیم و یا پازل های تصویری را به سر انجام برسانیم اما خط برق یک ایده ی نو و البته جذاب است . در خط برق شما باید برق موجود در نیروگاه را با مرتب کردن خطوط برق به خانه های موجود در هر پازل برسانید .سه سبک بازی  که هر کدام از آن ها ایده ای فوق العاده را پشت سر دارند در مقابل شماست.

 

 

از نقاط قوت و البته نکته که شاید بتواند این بازی رادر مارکت های خارجی نیز به موفقیت برساند این است که بازی به طور کامل از زبان انگلیسی پشتیبانی کرده و همچنین قابلیت همگام سازی بازی با گیم سرویس شرکت گوگل نیز در اختیار شماست که می توانید همیشه و در هر تلفن همراهی با استفاده از اکانت گوگل خود به دستاورد های خود در این بازی دست پیدا کنید.

 

همچنین نکته ای که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که خط برق به طور کلی از گرافیک و رابط کاربری مناسبی برخوردار است و با وچود انیمیشن های موجود به هیچ وجه از محیط بازی خسته نخواهید شد.

 

 

خط برق بیش از ۷۰۰ پازل را در سه سبک مختلف روربروی شما قرار خواهد داد . با انتخاب هر سبک از این بازی هر سبک به سه اندازه ۵*۵ ، ۷*۷ و پازل های ۹*۹ تقسیم خواهد شد که به تبع بزرگی سخت تر خواهند بود. بازی از سه سبک کلاسیک ، بدون مرز و بسته ی نامرئی تشکیل شده است که هر یک از آنها را به صورت جداگانه به شما معرفی خواهیم کرد .

 

بسته ی کلاسیک (ساده)

 

 

در بسته ی کلاسیک خط برق شما تنها کافیست با تغییرات خود در پازل بازی طوط برق را از نیروگاه برق بازی به خانه ها ببرید. البته باید توجه کنید که برق نیروزگاه باید به همه ی خانه های موجود در بازی برسد.

 

با انجام هر حرکت از امتیاز پیشبی شده برای هر مرحله اندکی کاسته می شود و امتیازی که در پاین هر مرحله از امتیازات شما باقی مانده بود به مجموع امتیازات شما در این بای اضافه خواهد شد. تعدادی نیز سکه با انجام هر پازل برای شم منظور می گردد.

 

بسته ی بدون مرز (متوسط)

 

 

در بسته ی بدون مرز نیز شما باید برق را از نیروگاه به سمت خانه های موجود در بازی هدایت کنید اما یک تفاوت در نوع این بازی با بازی کلاسیک وجود دارد . در این سبک از بازی دیواره های پازل عایق جریان برق نیستند و اگر برق را به نقطه ای از دیواره ی سمت چپ هدایت کنید می توانید جریان را از سمت راست بازی بدون هیچ مشکلی دریافت کنید . در مراحل بدون انجام این حرکات پازل ها حل نخواهد شد.

 

بسته ی نامرئی (پیچیده)

 

 

اگر شما از چمله از کسانی هستید که معما و پازل را بسرعت و البته به راحتی حل خواهید کرد سازنده ی خط برق در این بازی چالشی فوق العاده دشوار و پیچیده را برای شما قرار داده است. این بسته نیز همان روال بسته های قبلی را دنبال خواهد کرد و شما باید برق را از نیروگاه به خانه ها برسانید.

 

اما تفاوت عجیب و علت سختی زیاد این نوع از مراحل با نسل قبلی این است که شما خطوط برق هر پازل را تا وقتی که برق در آنها جریان یابد مشاهده نخواهید کرد.خانه های پازل که تنها در آنها خطوط انتقال جریان برق وجود دارد کاملا خالی هستند .

 

اما سازنده ی بازی راهنما را نیز برای شما قرار داده شده است. با کلیک طولانی روی هر یک از خانه های پازل ها می توانید با پرداخت ۲۰ سکه از موجودی خود نحوه صحیحکبل برق موجود در آن خانه را مشاهده نمایید و تا حدودی کار خود را راحت کنید.

 

به طور کلی این بازی را می توان یک ایده نو و البته جذاب از توسعه دهندگان بومی دانست که با داشتن حجمی کم می تواند با مراحل خود شاید ماه ها شما را سرگرم کند.

 

 

 • دانلود از کافه بازار
  دریافت
 • تبلیغات

  .

  .


  ارسال دیدگاه

  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
  طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار