ثبت نام

نیازی نیست در حال دویدن تعداد قدم هایتان در دقیقه را بشماید، آیفون شما از قبل میداند

آیفون شمارش قدم

[pullquote][/pullquote]متداول ترین راه برای حفظ سلامتی و ورزش همگانی، دویدنروزانه است. منظم و هماهنگ دویدن بخشی از یک برنامه دویدن خوب است. بیشتر دوندگان حرفه ای استقامتی با سرعتی در حدود ۱۸۰ قدم در دقیقه می دوند و این عدد، می تواند هدف مناسبی برای شما باشد تا برای آن برنامه ریزی کنید و تلاش کنید تا به آن برسید. برای این کار لازم است تعداد قدم هایی که در یک دقیقه بر می دارید را بشمارید، اما برای شمردن تعداد قدم هایتان لازم نیست مثل قبل آن ها را یک به یک به ذهن بسپارید! اگر شما هم از اپل استفاده می کنید، آیفون شما از قبل تعداد قدم هایتان را شمرده است!

 

برای دسترسی به تعداد قدم ها در آیفون، وارد اپلیکیشن Health شوید، بر روی یک از step count ها کلیک کنید و سپس show all data را بزنید. خواهید دید که تعداد قدم های شما به تفکیک روز و حتی دقیقه در اینجا ثبت شده و قابل دسترسی است.

 

حال کافی است به سمت پایین اسکرول کنید تا به زمانی برسید که برای دویدن به بیرون رفته بودید و ببینید اعداد چه چیزی را نشان می دهند. مثلا آخرین دویدن من ۱۳۹ قدم در دقیقه بوده است که با یک ساعت دویدن زدن ۱۷۰ قدم در دقیقه ای در محله دنبال شده است. هر بار که من برای آب خوردن توقف کرده ام، شمارش متوقف شده است اما تک تک وقایع در اینجا ثبت شده و موجود است.

 

اگر تعداد قدم هایتان در دقایق مختلف متفاوت است نباید نا امید شوید! طبیعی است که با تغییر و تنظیم سرعت و محل دویدن، می توانید کم کم این هماهنگی را ایجاد کنید. بررسی کردن این لیست می تواند به شما بگوید چه نوع تغییری برای این هماهنگ باید ایجاد شود! مثلا سریعتر بدوید، آرامتر بدوید و یا منظم تر به دویدن بپردازید.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open