ثبت نام

تمام آنچه باید در مورد آپدیت جدید iOS 11 بدانید – بخش اول

تمام آنچه باید در مورد ویژگی های جدید iOS 11 بدانید – بخش اول

در هفته گذشته iOS 11 منتشر و آپدیت شد و با این انتشار آیفون و آی پد های شما از حجم عظیمی از ویژگی های جدید پس از آپدیت برخوردار شدند. تعداد این ویژگی های جدید آنقدر زیاد است که اگر تلاش کرده اید همه آن ها را بررسی کنید، ممکن است شما را ترسانده باشد! اما بگذارید این بررسی گیج کننده را انجام دهیم! مطمئن نیستید که چطور باید همه آن ها را یاد بگیرید؟ ما در دی جی نما هوای شما را داریم!

 

در این پست هر آنچه باید بدانید را می توانید بیابید! اگر سوالی در مورد این ویژگی ها دارید، در کامنت های همین پست از ما بپرسید تا تیم مجله فناوری دی جی نما به سوالات شما پاسخ دهد.

 

مرک کنترل کاملا جدید!

اگر بخواهیم بگوییم شاهکار آپدیت جدید چه بوده است، این است که مرکز کنترل جدید، بزرگترین تغییر iOS 11 بوده است. در حال حاضر به جای یک جعبه کوچک در پایین صفحه تان، مرکز کنترل یک صفحه کامل است. گزینه هایی نظیر night shift از جای قبلی جابجا شده اند و در حال حاضر در پنل جدید این امکان را دارید که تا حدودی شخصی سازی انجام دهید. با این شخصی سازی می توانید به برخی از ویژگی هایی از آیفون که بیشترین استفاده را برای شما دارند، دسترسی سریع تری داشته باشید.

 

خاموش کردن Wi-Fi و بلوتوث سخت تر شده است!

یک تغییر عجیب در iOS 11 این است که خاموش کردن Wi-Fi و بلوتوث از مرکز کنترل واقعا آن ها را خاموش نمی کند! اگر واقعا می خواهید آن ها را خاموش کنید باید کمی در مرکز کنترل دقیق تر شوید.

 

اتصال به Wi-Fi آسان تر شده است

 

کارکردن با Wi-Fi تا حدودی آسان تر شده است. اگر دوستی به دیدن شما بیاید، در آپدیت جدید می توانید تنها با نگه داشتن دستگاه اپلی تان در کنار او، پسورد Wi-Fi خودتان را با او به اشتراک بگذارید. این ترفند در آیفون ها و آیپد هایی که iOS 11 دارند و نیز مک های High Sierra کار می کند.

 

آی پد ها یک کیبورد جدید دارند!

 

همراه با iOS جدید، اپل قابلیت جدید را به کیبود آی پد ها اضافه کرده است که دسترسی به نماد هایی نظیر @ و # و $ را آسان تر می کند.در کیبورد جدید کلید های حروف با این نماد ها مشترک شده اند. اگر بعد از زدن یک کلید، انگشتتان را به سمت پایین بکشید، به جای حروف، این نماد ها نوشته می شوند! مثلا اگر D را فشا داده و به سمت پایین بکشید، کاراکتر $ که در کلید D هم دیده می شود تایپ می شود. این ویژگی بر اساس استفاده شما از نرم افزار می تواند بهترین یا بدترین ویژگی اضافه شده باشد.

 

 

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open