ثبت نام

چگونه کامنت گذاری در پست اینستاگرام را بلاک کنیم؟

بلاک کامنت اینستاگرام

اگر یک اکانت اینستاگرام عمومی – پابلیک – دارید، هر کسی با داشتن یک اکانت اینستاگرام می تواند برای پست های اینستاگرامی شما کامنت بگذارد. گاهی اوقات این ویژگی خیلی خوب است اما همانطوری که خودتان هم احتمالا می دانید، اینترنت می تواند گاهی اوقات زشت باشد و اجازه دادن به همه برای کامنت گذاشتن روی اکانت اینستاگرام شما، گاهی (یا حتی شاید خیلی از اوقات) به این معناست که ممکن است تعداد خیلی زیادی کامنت زننده و یا توهین آمیز از سمت غریبه ها برای اکانت شما ارسال شود. در اینجا بلاک کردن کامنت گذاری مفید به نظر می رسد.

 

برای مقابله با چنین شرایطی، خوشبختانه اینستاگرام یک ویژگی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است که به شما اجازه می دهد افرادی که می توانند بر روی عکس هایتان کامنت بگذارند را خودتان مدیریت کنید.

 

برای محدود کردن افرادی که اجازه دارند بر روی اکانت اینستاگرام شما کامنت بگذارند، ابتدا از طریق اپلیکیشن اینستاگرام، وارد منوی Options شوید و در پایین صفحه، گزینه settings را انتخاب کنید. در منوی settings قسمتی را برای comments می بینید. این گزینه را لمس کنید تا وارد منوی کامنت برای تنظیمات بیشتر شوید.

 

در این قسمت می توانید با انتخاب گزینه Everyone به همه اجازه کامنت گذاری بدهید و یا کامنت گذاری را تنها به افرادی که فالو کرده اید یا آن ها شما را فالو کرده اند، تقلیل دهید.

 

 

همچنین می توانید افراد خاص را در اینجا محروم کرده و آن ها را بلاک کنید. در اینجا چیز جالب تری نیز وجود دارد! اگر کسی را در اینجا محدود کنید، آن ها متوجه بلاک شدم نمی شوند، در نتیجه آن ها به کامنت گذاشتن ادامه می دهند، اما این کامنت ها برای هیچکس به جز خودشان قابل مشاهده نخواهد بود.

 

این ویژگی چیزی است که اینستاگرام در کنار چندین باگ کوچک دیگر در آپدیت اخیر خود برطرف و اضافه کرده است. اگر این گزینه را در تنظیمات اپلیکیشن تان نمی بینید، اپلیکیشن اینستاگرامتان را آپدیت کنید و تنظیمات بالا را بیابید.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
Open