دیجی نما

با این اپلیکیشن مقصد مسافرتی بعدیتان را بیابید : معرفی هوپر

هوپر (Hopper) یک نرم افزار معروف برای دیدن وضعیت پرواز هاست.

اما می تواند به شما بگوید که چه جایی برای مسافرت بعدی شما مناسب است. Flex ویژگی جدید از نرم افزار هوپر است. این ویژگی مثل یک راهنمای دیجیتال مسافرتی عمل کرده و پیشنهاداتی منحصر به فرد را به شما ارائه می کند.

با استفاده از یک الگوریتم راهنمای هوش مصنوعی، Flex می تواتد برای شما وقتی مقصد یا زمان خاصی برای مسافرت ندارید، یک برنامه تعطیلات بریزد.

در کنار این پشنهادات، هوپر شما را از پرواز های مناسب بر اساس ترجیح شخصیتان و نیز میزان امکان پذیری سفرتان، با توجه به برنامه شخصی، آگاه می کند.

 

در ادامه یک مثال از نحوه کار هوپر را برایتان توضیح می دهیم:

 

[pullquote]به عنون مثال، کاربری که پرواز های ماوی را چک می کند. این کاربر احتمالا مقصد مشابهی نظیر هانولولو را به عنوان پیشنهاد هوپر دریافت می کند.[/pullquote]

در کاربری هوپر، ابتدا مشخص می کنید که برای هر ماه چقدر برای مسافرت آزادی دارید. سپس مدت زمان ایده آل مسافرت هایتان را مشخص می کنید و سپس مقاصد مورد علاقه تان را تعیین می کنید. شما می توانید از جواب های خیلی عمومی نظیر “همه جا” یا یک شهر، کشور، ناحیه جغرافیایی یا قاره را انتخاب کنید.

 

پس از آن که همه چیز را تنظیک کردید، می توانید پیشنهادات Flex را بررسی کنید. همچنین تمامی بلیت های مرتبط با آن مقصد را هم در Flex می توانید ببینید. این اپلیکیشن همچنین به شما می گوید که کدام ماه ها برای صفر به این مقاصد ارزانتر خواهد بود.

 

بعد از تمام این ها، تنها کاری که باید بکنید صبر کردن است. Flex به پیشنهاد دادن ادامه خواهد داد و هر بار پیشنهادی مناسب با شما را بیابد، برایتان نوتیفیکیشنی ارسال می کند.

 

در طول زمان، Hopper و هوش مصنوعی به کار رفته در آن، پله به پله بر اساس لایک و دیسلایک های شما، بهتر می شوند. در نتیجه هوپر پیشنهادات مناسب تری به شما می دهد.

این نرم افزار در حال حاظر برای iOS موجود بوده و نسخه اندروید آن نیز به زودی عرضه خواهد شد.

 

دیجی نما

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار