ثبت نام

معرفی تکیه ؛ تکیه ی عاشورایی خود را در تلفن هایتان به پا کنید

TEK2

این روز ها که حال و هوایی عاشورایی در همه ی ایران در جریان است خیلی ها به دنبال اپلیکیشنی برای دستگاه های اندرویدی خود هستند تا در آن بتوانند به مچموعه ی زیادی از مداحی ها ، کلیپ ها ، تصاویر ، اطلاعات و بسیاری دیگر از محتوای مرتبط با این حال و هوا دست پیدا کنند.اپلیکیشن تکیه از شاید به نوعی برترین اپلیکیشن موجود در بازار اپلیکیشن های ایران است که هر آنچه که شما از ماه محرم را بخواهید می توانید در آن بیابید.

 

اپلیکیشن تکیه مجموعه ای از مداحی ها ، سخنرانی ها ، تصویر نوشته ها ، اصوات ،کتب و متون بسیاری است که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

 

محتوای رسانه ای و فایل ها

 

بخش مداحی ها مجموعه از فیلم و صوت مداحی است که می توانید با استفاده از فیلتر نام مادحین و همچنین شب های اول تا یازدهم محرم این مجموعه را برای استفاده جداسازی کنید.همچنین به غیر از مشاهده ی هر فایل امکان دانلود و اشتراک گذاری هر کدام از فایل ها برای شما فراهم شده است. همه این موارد درباره ی سخنرانی ها نیز صادق است و می توانید از فیلتر نام سخنران استفاده کنید. بیش از ۳۰۰۰۰ فیلم و صوت در این بخش در دسترس شماست.

 

همچنین نماهنگ هایی نیز با عنوان نماهنگ های حسینی برای شما فراهم شده است که می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

مجموعه ای از تصویر نوشته ها نیز در برنامه برای شما با موضوعات عاشورایی گرد آوری شده اند که می توانید آنها را برش داده و در مکان دلخواهتان از آنها استفاده کنید.

 

سازنده ی تکیه لیست بزرگی از کتابهای مرتبط با عاشورا و ماه محرم را در برنامه جمع آوری کرده است که شما می توانید پس از مشاهده ی خلاصه ی اطلاعات کتاب همچون نویسنده ناشر و خلاصه ی کتاب در صورت علاقه فایل PDF کتاب را دانلود و به صورت الکترونیکی مشاهده نمایید.

 

فایل هایی صوتی نیز به عنوان زنگ موبایل برای شما فراهم شده است که علاوه بر اشتراک گذاری میتوانید این زنگ ها و صوت ها را از داخل برنامه به عنوان زنگ دستگاه تنظیم کنید. امکان پخش هر یک از فایل ها نیز برای شما مهیا شده است تا قبل از تنظیم بتوانی هر کدام از این صدا هارا گوش کنید.

 

 

مجموعه ی متون

 

از فایل ها ی ویدیویی و صوتی ، کتاب ها و زنگ های موبایل ک بگذریم به مجموعه بزرگ ادعیه ها و اطلاعات عاشورایی فراهم شده در تکیه می رسیم.مجموعه کاملی از زندگی نامه ی شهدا و یاران امام در کربلا و یا قبل و بعد از کربلا در این برنامه فراهم شده است که میتوانید آن ها را مطلاعه کنید. مجموعه ی اشعار عاشورایی و همچنین مرتبط با ماه محرم نیز از برترین شاعران کشور انتخاب شده است که در برنامه در دسترس شماست.

 

منتخبی از ادعیه ، زیارات ، اعمال و آداب خاصه ی ماه محرم و شهدای کربلا در بخش منتخب ادعیه ی تکی فراهم شده است. مجموعه ای از پرسش هایی که در باره ی عاشورا و قیام های قبل و پس از آن نیز در برنامه گردآوری شده اند که به صورت کامل به آن ها پاسخ داده شده است. هر یک از متن های موجود در برنامه را می توانید با استفاده از کلید کناری به اشتراک بگذارید.

 

در مجموع اپلیکیشن تکیه مجموعه ی کاملی از محتوایی که ممکن است شما در این ماه به آن ها نیاز داشته باشید را در برنامه فراهم کرده است و میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 

 

 • دانلود از کافه بازار
  دریافت
 • تبلیغات

  .

  .


  ارسال دیدگاه

  %u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
  طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار