ثبت نام

زمان در دستان شما ؛ برترین اپلیکیشن های تقویم فارسی برای تلفن های هوشمند

percleander

شاید یکی از اولین و البته مهم ترین برنامه هایی که شما هنگام خرید یک تلفن و یا دستگاه اندرویدی هوشمند به آن نیاز داشته باشید یه تقویم و کاربردی و شاید با امکانات مناسب برای دستگاه شما باشد .

 

برخی دنبال تقویمی ساده و کاربردی و برخی دیگر به تقویمی با امکانات خاصی همچون اذان گو و یا هواشناسی نیز ارند.. حال ما به معرفی پنج اپلیکیشن تقویم اول بازار اپلیکیشن های ایران ب اساس میزان نصب و البته امکانات آنها می پردازیم.

 

 تقویم اذان گو باد صبا (سازنده : موج همراه)

 

 

با بررسی برنامه های موجود در بازار اپلیکیشن های ایرانی متوجه خواهید شد که این اپلیکیشن محبوب ترین تقویم موجود در میان کاربران فارسی زبان دستگاه های اندرویدی است. محبوبیت این اپلیکیشن که بیش از ۸ ملیون بار در میان کاربران ایرانی کافه بازار نصب شده است بی دلیل نیست. باد صبا در کنار تقویم خود از امکانات زیادی بهره می برد که به همراه رایگان بودن این اپلیکیشن تاثیر زیادی بر محبوبیت این برنامه گذاشته است.

 

سازنده ی باد صبا به غیر از اذانگوی دقیقی که در این برنامه قرار داده است ، مجموعه ی کاملی از ابزار های اسلامی از جمله قبله نما ، رکعت شما ، شمارش نماز های قضا و همچنین ذکر شمار را نیز در بارنامه جای داده است.البته در برنامه شما عناوین ادعیه و قرآن و نهج البلاغه را نیز مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر آن در صورتی که اپلیکیشن های دیگر شرکت سازنده در این زمینه ها را در تلفن خود صب داشته باشید به آنها منتقل خواهید شد.

 

 

بخش گنجینه ی این اپلیکیشن نیز امکاناتی را در اختیار شما خواهد گذاشت ؛ امکاناتی همچون پخش زنده (پخش زنده ی اماکن زیارتی و پخش زنده ی تلویزیون و رادیو) ،پیامک ها ، کد های خدماتی ، و بخشی با عنوان ویدیو که می توانید به مجموعه ی بزرگی از ویدیو ها دسترسی پیدا کنید ر این بخش جای گرفته اند.

 

سازنده همچنین به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید یادداشت هایی تاریخ دار را در برنامه بنویسید و برای آنها یادآوری در زمانی خاص را تعیین کنید.اپلیکیشن در زمان تعیین شده ی شما این یاد داشت را به شما یاد آوری خواهد کرد.

 

از دیگر امکانات برنامه می توان به تعیین شیفت کاری ،تبدیل تاریخ ، پوسته های اختصاصی ، مجموعه ی مناست ها و البته چندین ویجت برای استفاده در صفحه ی اصلی دستگاه اشاره کرد.

تقویم فارسی (سازنده : ابراهیم بیاگوی)

 

 

تقویم فارسی نیز با بیش از  ۱ میلیون نصب فعال در دستگاه های اندرویدی از محبوب ترین اپلیکیشن های تقویم در میان فارسی زبانان است. این برنامه نیز  علاوه بر تقویم دقیق خود (در صورت بهم ریخته بودن قابلیت مرتب سازی در اختیار شماست) امکان اذانگو را در اختیار شما قرار خواهد داد که البته نیاز به تنظیم توسط شما دارد.

 

 

در صفحه اصلی تقویم شما می توانید برای هر روز اوقات شرعی را مشاهده نمایید .از دیگر امکاناتی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار خواهد داد می توان به قطب نما و قبله نما و همچنین تبدیل تاریخ ها به یکدیگر اشاره کرد.

 

نوار اعلان تاریخ و همچینین چندین ویجت اختصاصی از این برنامه برای استفاده در صفحه اصلی دستگاه شما نیز جزو امکانات این برنامه است که سازنده در اختیار شما گذاشته است. این تقویم نیز کاملا رایگان است.

 

تقویم اذانگو و هواشناس شمیم یاس (سازنده :شمیم سافت)

 

 

تقویم اذانگو و البته به نوعی هواشناس  شمیم یاس با بیش از ۵۰۰ هزا نصب فعال از برترین و البته با امکانات ترین اپلیکیشن های تقویم فارسی می باشد.البته گفتنیست ک همه ی قسمت های این برنامه رایگان نیست برای استفاده از برخی از امکانات این برنامه باید اشتراک یکساله ی این برنامه را با قیمت ۵۰۰۰ هزار تومان خریداری کرد.

 

مجموعه ی بزرگی از ادعیه و زیارات در این تقویم گرد آوری شده اند که علاوه بر ترجمه امکان پخش صوتی هر یک توسط سازنده برای شما فراهم شده است.برای هر روز نیز در تقویم اصلی برنامه یک آیه ، حدیث ، جمله ی انرژی بخش و البته یکی از احکام شرعی به صورت ویژه تعبیه شده است که می توانید در صفحه اصلی برنامه مشاهده نمایید.

 

 

اذان گوی برنامه نیز پس از انتخاب شهر برای شما فعال خواهد شد. تنها کافیست تا از میان شهر ها (ایرانی و خارجی) شهر مورد نیاز را انتخاب کنید تا در زمان رسیدن به اوقات شهری آن شهر شمیم یاس برای شما اذان پخش کند. این امکان نیز برای شما فراهم است تا موذن برنامه را انتخاب کنید و همچنین هشدار پیش از اذان را برای خود فعال کنید.

 

بخش کافه کتاب نیز در برنامه به شما این امکان را می دهد تا به لیستی از کتاب ها و مقالات رایگان و غیر رایگان دسترسی داشته باشید.

 

همانطور که گفتیم برخی از قسمت های این برنامه نیز غیر رایگان بوده و برای استفاده از آنها باید اشتراک یکساله ی این برنامه را تهیه کنید. بخش هواشناس ، ثبت یادداشت ها و یاد آوری ها ، ثبت هشدار ها ،و نمایش کلی رویداد ها و مناسبت ها از جمله قسمت هایی است که به تهیه ی این اشتراک نیاز دارند.

 

کرنومتر ، امکان تبدیل تاریخ ، قبله نما ، ویجت های اختصاصی ، شخصی سازی پوسته ی برنامه و مشاهده ی تاریخ در نوار اعلان از سایر امکاناتیست که این برنامه برای شما فراهم کرده است.

گاهشمار خورشیدی ژوبین (سازنده : میثم تفاق)

 

 

گاه شمار ژوبین برای کسانی که به دنبال تقویمی ساده و در عین حال کاربردی می باشند انتخاب کاملا مناسبی خواهد بود. این تقویم بر خلاف نسخه های معرفی شده که از امکانات خاصی همچون اذانگو بهره می بردند از امکانات آنچنان خاصی در خود بهره نخواهد برد.این تقویم این قابلیت را دارد تا تقویم را به صورت های ماهانه هفتگی و روزانه برای شما به نمایش در آورد.

 

 

گاهشمار ژوبین با بیش از ۵۰۰ هزار نصب فعال در میان اپلیکیشن ها از امکاناتی همچون تبدیل تاریخ ها به یکدیگر ویجت اختصاصی  ، شخصی سازی پوسته ی برنامه و همچنین نوار اعلان تاریخ با قابلیت شخصی سازی بهره خواهد برد.

تقویم چندکاره متین (سازنده : علیرضا اسلام پناه)

 

 

تقویم چند کاره ی متین با وجود اینکه مدت زیادی از انتشار آن در کافه بازار نمی گذرد توانسته با امکانات زیادی که در خود جای داده است بیش از ۱۰۰ هزار کاربر را برای خود جذب کند.

 

اذانگوی این تقویم با توجه به شهر و یا حتی نقطه ای که شما در آن قرار دارید و با توجه به صوتی که شما برای هر یک از اوقات شرعی برای برنامه تعیین کرده اید اقدام به پخش اذان و یا هشدار برای هر یک از اوقات شرعی دلخواه شما خواهد کرد.

 

 

ثبت یادداشت ، یاد آوری ، تولد ها نیز در برنامه برای شما امکان پذیر است. قبله نما ، ذکر شمار ، ادعیه ، لیست کامل اوقات شرعی ، نوار اعلان تاریخ و همچنین ویجت های اختصاصی از جمله امکانات دیگریست که سازنده در اختیار شما قرار داده است.

 

به جز اصوات برنامه که برای دانلود آنها شما باید مبلغی ۲۰۰۰ تومانی را بپردازید سایر امکانات برنامه برای شما رایگان خواهد بود.

تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار