ثبت نام

مقایسه ی تصویری iOS 11 و iOS 10 ؛ چه تغییراتی در دستگاه شما رخ خواهد داد

iOS-11-logo-main-840×470

شرکت اپل بالاخره نسخه ی جدید سیستم عامل جدید خود یعنی iOS 11 را به صورت رسمی معرفی کرد  .نسخه جدید شامل بسیار ی از تغییراتیست که پیش از این کاربران از این شرکت درخواهست کرده بودند. حال ما این نسخه را با نسل قبلی این سیستم عامل به صورت تصویری مقایسه خواهیم کرد .

 

تصاویر به صورت کامل گویای تغییرات بسیاریست که در این نسل نسبت به iOS 10 صورت گرفته است. تصاویر سمت چپ متعلق به iOS 11 (آی او اس ۱۱) و تصاویر سمت راست متعلق به نسل قبلی یعنی iOS 10 (آی او اس ۱۰) می باشند.

 

صفحه اصلی

 

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید نقطه های سیگنال به میله هایی که در سایر دستگاه ها مشاIده می شوند تبدیل شده اند . نوار وضعیت باتری تغییر کرده اند و همچنین تغییرات اندک در فونت ها خوانایی را در برابر پس زمینه های روشن بیشتر خواهد کرد.

 

مرکز اعلان ها

 

 

مرکز کنترل

 

 

شاید بزرگترین تغییر در آی او اس ۱۱ طراحی کاملا جدید مرکز کنترل آن است که به شما این امکان را می دهد که کلید هایی را که می خواهید در این قسمت برای شما نمایش داده شده و از آن استفاده کنید را خود انتخاب کنید. کلید های کنترل نور و همچنین کلید کنترل صدا از امکاناتیست که در اختیار شما قرار دارد.

 

 

همانطور که مشاهده می کنید امکانات بیشتری در این مرکز برای شخصی سازی نسبت به نسل قبل در اختیار شما خواهد بود.

 

اپ استور و صفحه ی بازی

 

 

تغییراتی نیز در اپ استور قابل مشاهده است . تب دسته بندی به طور کامل حذف شده است و بخش های اپلیکیشن ها و بازی ها هر کدام تبی جداگانه را اشغال کرده اند و تب Today نیز به تب ها اضافه شده است. البته تب های بروزرسانی و جستجو سر جای خود قرار دارند.

 

 

تنظیمات

 

 

ظاهر بخش تنظیمات این نسخه دچار تغییراتی شده است عنوان Setting بسیار بزرگ شده و نوار جستجوی این بخش دچار تغییرات زیادی شده است و دوباره طراحی شده است. به طور کلی ظاهر این بخش نسبت به نسل قبلی بهبودی کلی را تجربه کرده است.

 

 

همچنین در این بخش برخی از منو ها نیز در ابن نسخه نسبت به نسل قبل اضافه شده است.

 

دوربین

 

 

بخش اعمال فیلتر  تغییر شده است و ظاهری نواری به خود گرفته است.

 

 

همچنین بخش تنظیمات دوربین و تصاویر تجزیه شده اند و تنظیمات دوربین حالتی اختصاصی به خود گرفته است. امکان اسکن QR به این بخش اضافه شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

مرکز تماس

 

 

تب جدیدترین های که لوگ تماس های شما را نشان خواهد داد نیز تغییر کرده است و اطلاعات در آن کامل تر و البته خوانا تر شده است.

 

 

بخش شماره گیر دستگاه نیز در این نسخه از لحاظ دچار بهبود شده است. جایگاه کلید backspace نیز در این نسخه دچار تغییزاتی شده است.

 

یادداشت ها

 

 

این بخش از آیفون که البته در بین کاربران ایرانی و فارسی زبان از محبوبیت زیادی برخوردار است تغییرات اندکی را دریافت کرده است.

 

مرورگر سافاری

 

 

مرورگر اختصاصی شرکت اپل دچار تغییرات آنچنانی ای نسبت به نسل قبل نشده است و ثابت مانده است.

 

کیف پول دیجیتالی اپل

 

 

کیف پول دیجیتالی شرکت اپل نیز از تغییراتی ظاهری برای نسل جدید استفاده خواهد کرد .

 

ماشین حساب

 

 

با دریافت بروزرسانی جدید ماشین حساب نه تنها از ظاهری جدید بهره مند خواهد شد بلکه به جهت افزایش حساسیت برای این کلید ها کاربری راحت تری را برای شما فراهم خواهد کرد.

 

تقویم

 

 

ظاهر و پوسته ی تقویم در این نسخه دچار تغییرات کوچکی شده است.

 

نرم افزار iMessage

 

 

نوار پیمایش کوچکی در زیر پیام رسان اختصاصی اپل اضافه خواهد شد که انتخاب پک استیکر ها را برای شما مهیا میکند.

منبع :
Phonearena
تبلیغات

.

.


ارسال دیدگاه

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار